Niekto ako ty

• Slovensko Animálna príťažlivosť (viac)

Pôvabná Jane Goodaleová (Ashley Juddová) si buduje sľubnú kariéru ako dramaturgička úspešnej televíznej talkshow moderátorky Diane Robertsovej (Ellen Barkinová). Práca ju maximálne vyťažuje, ona však túži po láske, ktorá neprichádza. Ale zrazu sa stane zázrak. Nastúpi nový kolega Ray (Greg Kinnear) a Jane je z neho celkom „paf“. Ray sa zdá byť tým legendárnym princom na bielom koni, na ktorého sa žene oplatí čakať hoci aj celý život. Márne ju kolega Eddie (Hugh Jackman) varuje, Jane skočí do vzťahu s Rayom hlavičkou. A poriadne si aj ublíži. Po tejto nepríjemnej skúške sa rozhodne na mužov radšej zabudnúť. S kamarátkou Liz (Marisa Tomeiová) začne vydávať feministický stĺpček, v ktorom pod vymysleným menom erudovanej sexuologičky publikujú teóriu o „animálnej príťažlivosti kráv a býkov“ a uplatnia ju na mužov. Samy sa potom nestačia čudovať, že sa ich články stanú najčítanejšími v celých Spojených štátoch. Na základe skutočnosti o býkoch,  odmietajúcich oplodniť kravu, ku ktorej už boli raz pripustení, si vytvoria teóriu, prečo muži nedokážu byť monogamní. A dovedú ju k dokonalosti... (TV JOJ)

Mara12

Příjemně nenáročná záležitost, jejíž jedinou vadou na kráse je, že hlavní hrdinka potřebuje víc jak hodinu čistýho času, aby pochopila, to co každá divačka (bez ohledu na počet dioptrií a věk) chápe už úvodního záběru, Hugh Jackman prostě nemá konkurenci. ()

sa_kra

Teorie nové krávy mě celkem dost pobavila :-) Jinak průměrné výkony v průměrné komedii, ovšem některé myšlenky jsou originální i zábavně podané ()

diwoshka

Teorie o nové krávě Dr. Thomasové, údajně staré paní s titulem a drdůlkem, ve skutečnosti mladé Jane Goodaleové pěkně zamotá hlavu celé Americe, ale hlavně samotné Jane... ()

Mikecat

Komédiou by som to zrovna nenazval, skôr romantická dráma so šarmantným Jackmanom (Eddie), žhavou Ashley, fešákom Gregom Kinnear (Ray) a kravami - ozajstnými kravami a býkom, ktorých prítomnosť tu nieje vôbec potrebná. Rozhádzané na všetky strany bez hlavy, päty a tela hlavne prítomnosťou dobytka. Zaujímavá zápletka so zamilovanou Ashley a mileneckým trojuholníkom, milostné scény sú pod perinou s odhaleným chrbátom, prevedené dostatočne vášnivo. Jackman v trenírkach a Ashley v nohavičkách a tielku. V tých silvestrovských šatách jej to vážne seklo. ()

SonyLucy

Čekala jsem daleko víc. Tak trochu Jak Popelka ke štěstí přišla, ještěže si ten podpatek aspoň zvedla. Na takovéhle téma se dal natočit lepší film. ()

p.a.douch

Celkem pohodová komedie. Ashley Juddová byla velmi dobrá. Po dlouhé době jsem zase zahlédl Ellen Barkinovou a ta se mi spolu s Marisou Tomeiovou taky líbila. Tato trojice vcelku s přehledem zastínila mužské duo Jackman, Kinnear. Celkově 65 %. ()

jessic

Průměrná komedie, ve které se pětatřicetiletá Ashley Judd chová jak náctiletá roztleskávačka a milostné zklamání léčí teorií o staré krávě. Naštěstí ji utěšuje Hugh Jackman, kterému to neskutečně sluší. ()

veverysiak

Otrepaná téma, ale čarovne spracovaná, má to šmrnc, humor, zápletky a v podstate všetko pre komediálnu romantiku, no a celá jedna hviezda patrí mojej favoritke Ashley, takže 80%. ()

gizi

Tak tento film jsem nějak nepochopil. Připadalo mi to spíš trapné než zábavné, plné zbytečných nic neříkajících keců o ničem. 45%, 9.1.11. ()

ronas

Áno občas sa zo žien stanú staré kravy a z mužov volovia, ktorí pozerajú každý týždeň po inej, ale táto komédia podala tému rozchodu veľmi zábavným spôsobom, hoci veľkú kvalitu v nej nehľadajte. Proste oddychovka na zimné večery, po dni plnom stresu. ()

Pythonator

Nejlepší je ten začátek s krávama. Jinak je to ideální film pro opuštěné ženušky, které u něho budou nadšeně pojídat bombošky a vylizovat kýblík zmrzliny. Ashley Judd je rozkošně ujetá, když dělá v kalhotkách roztleskávačku, ale stejně bych asi radši ojel Marisu Tomei. ()

cachanell

Po druhém shlédnutí - bavila jsem se. Jemná romantická komedie. Může si býk vybrat novou krávu nebo starou krávu? Vtipné, příjemné a velmi velmi milé. ()

Oxytocin

Tenhle film nastavil slušnou laťku analogií přelétavosti býka a krávy na muže a ženy. Film je vláčný, bez jiskry a nevyužitého potenciálu. Za celou dobu jsem se snad ničemu ani neusmál. ()

PORTER44

Průměrná romantika,A.Judd to sluší jak oblečené tak v kalhotkách dá se říct že celý film drží ona,jinak příběh nic moc,zamiluje se do jednoho ten jí pošle k vodě tak se nakonec zamiluje do jiného. ()