Pětice mladíků z New Yorku neodolá nabídce jedné webové stránky a vydá se na lovecký zájezd do hor. Inzerát na internetu slibuje levné ubytování, příjemnou obsluhu a báječné lovecké zážitky. Hrdinové však nevědí, že lovnou zvěří budou právě oni. Stránky totiž provozuje sekta šílených kanibalů. Steve, jeden z mladíků, naštěstí včas prohlédne lest a podaří se mu uprchnout. V New Yorku pak kontaktuje starého kamaráda z Vietnamu a společně se vypraví na záchrannou misi. Role se začínají obracet. Z lovce se teď stává kořist. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Samotná kvalita obrazu i kamerové snímání mě dost překvapilo, protože jsem si připadal, jako u sledování nějakého amatérského studentského snímku a musel jsem se ujistit na internetu jestli tomu není doopravdy tak. Scény jsou naprosto otřesně natočené a kvalita obrazu je taktéž hrozná. Rozmazané záběry a nekvalitní střih byly asi tím nejhorším, co jsem musel při sledování filmu překousnout. Co se týká výběru místa natáčení, jsem taky zklamán. Čekal jsem nějaké pořádné kopce, divoké peřeje a možná snad i podzemní jeskyni, ale musel jsem se spokojit jen z nějakým lesíčkem a několika stromy. Taky chata byla velice skromně zařízená a natáčení v ní se smrsklo na dvě místnosti. Příznivci lehké erotiky nebyli ochuzení o dvě kratičké scény, které ovšem nestojí moc za řeč. Ta největší ,,zábava‘‘ však teprve přišla, když začal lov měšťáků. Postavy se naháněly po lese, když už konečně někdo vystřelil šíp nastal střih a byla vidět jen mrtvola. Některé artistické čísla, která byla k vidění, si zřejmě protagonisté vypůjčili z wrestlingu. Jindy zase nachystali past na kanibaly, jejichž kvalita by platila leda tak na děti, ale zkušení mazáci se na ni nachytali jako vosa na bonbón. Zábava ze začátku se jako mávnutím proutku úplně vytratila a nastala přehlídka naprosto trapných scén a ještě trapnější předvádění takzvaných hereckých výkonů. Tak jako má film Komando svého Arnieho, Rambo svého Stalloneho, tak má i tento film nepřemožitelného veterána z války Franka. Ten své nepřátelé kosil tak rychle, že kdyby patřil ke kanibalům, tak by měli zásobu masa na měsíce. ()

Pejpr odpad!

Někdy nabývám dojmu, že takovéto filmy se dělají jenom proto, abychom si na nich mohli spražit žáhu při psaní komentářů. Tak tedy: Kameraman natáčel buď společensky unaven (ale k čertu s těmi eufenismi, prostě byl sťatej jak motyka), a nebo s ruční kamerou bez stativu. Jinak si prostě nedovedu vysvětlit, proč ve statických záběrech (třeba dialogu) s ní třese jak s chrastítkem (bolest hlavy přišla teméř okamžitě). Postavám někdo sebral mozek, rozšlehal ho a pak ho vrátil v kašovité formě zpět do hlavy. O nesmyslných a stupidních dialozích raději mluvit nebudu. A role vietnamského veterána, který má dilema mezi tím, jestli je paranoidní, zdá se mu, že je paranoidní a nebo není paranoidní, je vskutku mistrovsky propracovaná, zvlášť jeho krvavé flashbacky přispívají k vysoké intelektuální hodnotě celého megafilmu. ()

drankeryth odpad!

Filmovy unikat, ktory sa len tak lahko nevidi. Taku zlataninu, akoze hororu ma vobec tento film neoslovil a ani ma to moc nebavilo pozerat. Musel som sa premahat, aby som pri tom nezaspal. Hrozna nuda, kde napatie z filmu, co sa skryva za kazdym stromom niekde vyprsala do neznama a tym aj film utrzil hroznu amatericnost a nezaujimavost, co sa tam vobec deje. ()

Anterun odpad!

Upřímě nevím co je na tomhle filmu horší... herecké výkony by se daly připodobnit k průměrné telenovele, ale co mě nejvíc štvalo byly střihy, hudba a nedomyšlenosti v celém filmu. Nebudu asi přehánět, když napíšu, že bych to sestříhal líp. Hudba na pozadí se vůbec nehodí a někdy je úplně zbytečná a jenom záběru škodí. Neustálé trapné vtípky, iracionální chování mě pak donutily film přetáčet jenom abych se dočkal až všichni umřou, což by se u horroru (jestli s tím má vůbec film něco společného) asi stát nemělo :) ()

Deimos

DVD/// Obsazení 1/10 Děj 3/10 Hudba 2/10 Prostředí 0/10/// +pořád je to horor - i když jak se to vezme, je to vůbec plus? všechno špatně od režie přes akci až po snahu zahrát strach a emoce, bohužel se u toho ani nebudete smát na úkor tvůrců, jak už to u špatných filmů bývá zvykem/// Jasná ukázka toho jak mizerně lze natočit špatný film. Námět přitom není úplně marný. Jen ten způsob jakým je to natočeno je odstrašující. Třebas takoví střihač to evidentně dělal poprvé, protože jednotlivé scény působí jakoby mezi nimi něco chybělo. Herci nepůsobí vůbec uvřitelně a vůbec je to horor./// Celkem 19%/// ()

• Film se natáčel v Lake George v New Yorku. (rafix)
  • Ron Sperling získal za svůj výkon na mezinárodním filmovém festivalu Expo Long Island Cenu diváků. (Terva)