Boogeyman

• Česko Boogeyman (viac)

V osmi letech mu umřel táta záhadnou smrtí přímo před jeho očima. V té době si myslel, že ho zabila příšera, kterou ho tatínek strašil. Po patnácti letech se vrací nevyřešenou záhadu rozluštit. A čeká ho nejedno překvapení. (BUD-SFIS)

tron

Je to neobyčajne veľká škoda, že po takom atmosférickom úvode nám ponúkne režisér stalloneovky ZASTAVTE CARTERA takú biednu zmes extrémistickej nudy a scenára takého nezmysleného, až to štípe. K tomu si pripočítajte úplne neschopnú produkciu firmy Ghost House patriacej Samovi Raimimu, obdivuhodne necharizmatické herecké obsadenie a zbytočnú prítomnosť trápnych CGI trikov. Skutočne veľmi biedny horor, pardon, “horor“. Nestojí za pozornosť... a to vám hovorí niekto, kto si dodnes i počas spánku dáva pozor, aby mu z postele nespadla ruka alebo noha. ()

Scraffy

Áno, film kopíruje snáď všetko, ale podľa mňa sa nejedná až tak o zlú vec. Nebyť tých zbytočných flashbagov a behajúcej kamery, tak sa to celkom dá. Boogeyman je celkom dobrá postava a keby sa toho chytil lepší tým, tak by to dopadlo dobre. Barry Watson je prekvapivo celkom solídny v hlavnej úlohe a dobre sa naňho pozerá. U mňa priemer. P.S.: Rád by som vedel, čo sa stalo s jeho priateľkou a strýkom. Odniesol ich Boogeyman alebo ich vrátil naspäť tam, kde ich uniesol? Toto by som mal rád zodpovedané. ()

rollman1 odpad!

Po tom co jsem dostal varování od svých přátel, že je to opravdu nejhorší díl, jsem si řekl, že to tak strašné nebude a pustím si to. Velká chyba. Dlouho se mi nestalo, že bych u filmu myslel na tyto věci. Smrt, sebevražda, vražda. Přemýšlel jsem jestli si u filmu zabodnout nůž do krku, nebo rozsekat monitor. Film úplně o ničem, kde bubák nevystraší ani kojence a herecké obsazení vybírali na smetišti u Hypernovy. Děs. ()

dagyšpandr

Podle reakcí ostatních uživatelů jsem čekal pěknou blbost. Nakonec to tak hrozné nebylo. Začátek byl příjemně strašidelný a závěr mě potěšil zajímavou honičkou mezi šatníky. Prostřední část byla sice trošku nudná a plná klišé, ale nakonec dávám solidní 3* zejména díky výpravě a sympatickému obsazení. ()

El Loco

Názov tohto filmu v prvom momente vo mne evokuje spomienku na „východoslovenského dancefloorového mága Bogeymana“. Našťastie je to len náhoda. Boogeyman je celkom solídne zvládnutý B-čkový horor od Ghost Housu Sama Raimiho. Najviac ma zaujala skvelá práca s kamerou, ktorá dokázala absolútne zvýšiť napätie v pravej chvíli. Počas sledovania prvej polovice filmu som sa každú chvíľu pozeral na svoju skriňu, či z nej nevybehne nejaká obluda. Zážitok však neskôr opadáva a keď som prvýkrát zbadal Boogeymana bol som dosť sklamaný. Pripadal mi všelijako len nie strašidelne. Režisér si mohol vziať príklad s Čeľustí, ktoré dokazujú, že divák má sugestívnejší zážitok, kým je „zlo“( žralok, Boogeyman atď.) tajomné, kým ho nevidí . Škoda, že sa nepoučil z chýb iných, tiež sľubne začínajúcich filmov tohoto žánru ako sú Jeepers Creepers či Darkness Falls. Celkovo je to dosť nudný film ()

• V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 17. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj: ČSFD)
  • Natáčelo se na Novém Zélandě v lokalitách Auckland a Waikato. Část příběhu se natáčela také v USA ve státě Georgia. (Terva)