Reklama

Reklama

Epizódy(24)

Recenzie (5)

NinadeL 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

9. série se skvěle poprala s nástupem Waldena do hlavní role, seriál se stal odvážnějším, nekorektnějším (ačkoli bylo těžké si to představit) a totálně nejšílenější byla lesbická zápletka mezi matkou Alana a matkou Lyndsey. To jakože fakt. ()

Reklama

jakeer 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Ked sa táto séria premierovala, akurát som končil vysokú školu a dosť ma to rozptyľovalo popri písaní diplomovky. Bola to totiž veľká vec, odchod Charlieho Sheena bol mediálnou bombou. Verejnosť samozrejme v spore Chuckom Lorrem dávala za pravdu Charliemu, ale len kvôli jeho popularite. Ťažko mu uznať, že bol v práve, drogy sa na ňom viditeľne podpísali (veď si len porovnajte, ako vyzeral v siedmej a ako v ôsmej sérii). Aj nebyť odchodu Sheena, seriál v pôvodnej zostave strácal dych - scenáriasti chceli v predošlých sériach ako taký vývoj postáv demonštrovať na tom, že mal Charlie dva vážne vzťahy, kde visela svadba na vlásku. No keď v siedmej sérii vyškrtli Chelsea, v ôsmej im nezostávalo nič iné, len vrátiť sa do starých koľají a z Charlieho bol zas ožratý kurevník. Úplne absurdný bol ten Alanov motiv s ponziho schémou. Preto koniec Sheena bol pre seriál vykúpením. Teraz, po desiatich rokoch som si pozrel série s Kutcherom opäť a potvrdil sa mi pôvodný pocit. Aspoň túto prvú Ashtonovu sériu musím okomentovať a vysloviť jej špeciálny kredit. Kutcher sa absolútne skvelé zhostil hlavnej úlohy v zabehnutom megapopulárnom sitkome. Scenáristom kvitujem, že vymysleli úplne novú postavu a nehľadali druhého Sheena. Trochu si pomohli tým, čo Kutcher hral v iných sitkomoch a vďaka tomu bol uveriteľný. Aby to zostalo staré dobré Dva a pol chlapa, maximálne vyťažili overené vedľajšie postavy (Bertu, Evelyn, Berta...), dokonca dali väčší priestor Lyndsay, čo bol správny krok. Prvé dve série s Ashtonom bol napriek všetkej kritike áčkovým sitkomom a Kutcher opäť ukázal, aký je to nedocenený herec. ()

Galéria (159)

Zaujímavosti (30)

  • Alanovi (Jon Cryer) ochrne pravá ruka cca v čase 10:30. V čase cca 13:45 nemůže pravou rukou otevřít dveře, jenže když je pak zavírá, zavře je pravou rukou naprosto normálně. V čase cca 16:10, těsně než padá z postele, mává rukou naprosto normálně a naposledy cca v čase 20:50 objímá bez problému Waldena (Ashton Kutcher). (PatrikP4)
  • Pizza, kterou jí Jake (Angus T. Jones) na začátku epizody, je v různých záběrech jinak nakouslá. (Duoscop)

Reklama

Reklama