Blood for Dust

Cliff (Scoot McNairy), obchodní cestující, který se topí pod tíhou starostí o rodinu a mýtu o americkém snu, se po náhodném setkání s Rickym (Kit Harington), kolegou s temnou minulostí, ocitá na nebezpečné cestě. (Tomas.C.1509)

vinducha

Jak Honza ehm Cliff najednou ke štěstí přišel . Je vidět , že S. Dorff už asi nikdy nedostane roli v něčem , co by mělo hodit víc korun. Nicméně já byl docela spokojen , protože tu atmosféru 90. to vystihlo pěkně a navíc mě baví tyhle filmy kdy na to člověk kouká a řiká si potom , jo takhle by to nějak mohlo proběhnout a takhle bych to možná chtěl na místě řešit i já , kdybych neměl plný gatě. ()

bourec

Pomalej film, kterej měl problém udržet chod filmového pásku alespoň na jedničku. V druhý půlce se pak hodně střílí, ale napětí z děje neucítíte prakticky žádný. Nakonec se pozastavím nad dvouminutovým štěkem Joshe Lucase. To nemaj za špinavou louží statisty. Tohle by zahrál kde kdo. Nechápu. 30%. ()

mdf

Fádní,bezvýznamná a nezáživná krimi.Strejda prodává defibrilátory a nějak mu to nejde,tak se dá dohromady s jedním týpkem,aby vidělali prachy.A nějak se to zvrtne.Takové bez nápadu,stokrát omílaná věc. ()

JASON_X

Mám rád krimithrillery, ve kterých jsou všelijaké podrazy a zvraty a překvapení a vzájemná podezřívání se a zrazování se, a ve kterých nakonec zvítězí nějaký nenápadný a charakterní maník, který všechny grázly přečůrá a sbalí všechny prachy. A i když má tahle komorní gangsterka ze Severozápadu trochu kostrbatý scénář a ani klíčoví herci nejsou do svých rolích typově příliš vhodní, pozitiva v ní myslím převažují. Třeba taková ta správná venkovsko-gangsterská retro atmoška, která mi připomněla obdobná VHSková béčka z devadesátek. Nebo hodně povedená hudební složka, udržující svou zlověstností diváka v napětí a očekávání. Ale nic naplat, Coeni to fakt nejsou, takže chvílemi zvažovaná čtvrtá hvězda zůstane u mne. ()

Arsenal83

Aj snehu tam nakydalo, ale chlapíkovi zima nebola. Bol to totiž Jon Snow, ktorý ostane navždy zamrznutý v neduchaplnom bezemočnom postoji, lenže čo fungovalo u Snowa už v krimi thrilleri nefunguje aj keď mu pre drsnosť pridali pornofúz. Film si napísal atribút, že akčný, ale žiadne akčné scény neponúka, naopak celý čas je až príliš pokľudný. Takýto nič nové neprinášajúci snímok však vyhral v San Diegu cenu za najlepší film. Asi porotcovia dovtedy videli len Love Island a Babovřesky. ()

• Film sa natáčal v Billings a okolí v Montane. Natáčanie ukončené v decembri 2022. (Arsenal83)