Výbušný tréner univerzitných basketbalových tímov Roy McCormick (Martin Lawrence) si väčšmi užíva vyvádzanie okolo ihriska ako víťazstvá. A teraz, po jednom zo svojich ďalších výbuchov emócií – keď po zápase napadol rozhodcu a dostal dočasný dištanc – stojí pred situáciou, keď môže prísť úplne o všetko, ak nedokáže, že vie vyhrávať aj s chladnou hlavou. Keďže v najvyššej basketbalovej lige dočasne nesmie trénovať, urýchlene potrebuje nájsť tím, ktorý by kaučoval. Na scéne sa konečne objavia Smelters, tím smiešnych vysokých trinásťročných mladíkov, ktorí v živote nevyhrali jediný zápas. Roy zdráhavo družstvo nešťastníkov preberie a na dlhej úsmevnej ceste k šampionátu skúša použiť všetky svoje trénerské kúzla, aby naučil chalanov, aká dôležitá je oddanosť k hre a tímová spolupráca. Roy nachádza novú životnú lásku – basketbal! (TV JOJ)

Lucka07

Trochu lepší komedie, která nepřináší nic nového, zajímavého nebo převratného. Pro rodinu ovšem dobrý tip na příjemně strávený večer. ()

MilesWheeler

Viděl jsem to v telce a bavilo mě to. Komedio s předvídatelným průběhem a ještě předvídatelnějším zvratem. Zkrátka samé "klišé". Ale pobavilo, dávali to v telce. ()

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (viac)