Výbušný tréner univerzitných basketbalových tímov Roy McCormick (Martin Lawrence) si väčšmi užíva vyvádzanie okolo ihriska ako víťazstvá. A teraz, po jednom zo svojich ďalších výbuchov emócií – keď po zápase napadol rozhodcu a dostal dočasný dištanc – stojí pred situáciou, keď môže prísť úplne o všetko, ak nedokáže, že vie vyhrávať aj s chladnou hlavou. Keďže v najvyššej basketbalovej lige dočasne nesmie trénovať, urýchlene potrebuje nájsť tím, ktorý by kaučoval. Na scéne sa konečne objavia Smelters, tím smiešnych vysokých trinásťročných mladíkov, ktorí v živote nevyhrali jediný zápas. Roy zdráhavo družstvo nešťastníkov preberie a na dlhej úsmevnej ceste k šampionátu skúša použiť všetky svoje trénerské kúzla, aby naučil chalanov, aká dôležitá je oddanosť k hre a tímová spolupráca. Roy nachádza novú životnú lásku – basketbal! (TV JOJ)

dobytek odpad!

Stáhnul jsem si to omylem místo stejnojmennýho filmu s Clintem Eastwoodem. Po prvotnim šoku, co je to za blbost, jsem se odhodlal, že se na to podívám. Vydržel jsem cca 30 minut. Dál už to nešlo. Něco tak strašně trapnýho a křečovitýho jsem už hodně dlouho neviděl. K tomu ještě navíc hip-hopovej soundtrack od nějaký bandy zfetovanejch negrů. Tento film bych nedoporučil snad ani nejhoršímu nepříteli. ()

Boudyy

Velmi předvídatelná komedie, která ale místy pobaví a skvěle si při ní odpočinete. Další příběh lůzrů, kteří se vlastní pílí dostali z nuly (a to i ve skore) do finále šampionatu, které je celostátně sledováno, aby ze sebe odevzdali to nejlepší a získali titul. Ano, je to určitě inspirující, ale kolikrát to tady už bylo? Nemluvě o vrcholném finále, kde bych raději nechal naše hrdiny o ten bod prohrát, namísto trapného klišé s "nečekaným" zvratem, kdy po skončení základní hrací doby, když už se soupeři radovali z vítězství, ještě rozhodčí nařídil dva trestné hody a oba tam spadly... Navíc motiv z Rockyho v kombinaci s frajery kráčící jako největší bossové po chodbě své školy mi přišel trapný... ()

freddy

Pohodová komedie z basketbalového prostředí s Martinem Lawrencem v hlavní roli. Musím se přiznat, že basketbal vůbec nemám rád. Na přenosy z NBA se záměrně nekoukám a ani jiné basketbalové přenosy nevyhledávám. Výjimkou jsou snad jen olympijské hry. Ale i přesto, že je můj vztah k basketu takový, jaký je, tak tady mi tento sport ani trochu nevadil a film jsem si docela užil. Tenhle film je o tom, jak známý a proslulý basketbalový trenér Roy McCormick napadne sudího v nejvyšší basketbalové soutěži v USA a dostane dočasný zákaz trénování v této soutěži. Aby se mohl vrátit zpět, musí dokázat, že není agresivní, v nějakém jiném týmu. Ale nabídky se nehrnou, a když je Roy v jedné televizní show, tak ho zahlédne parta třináctiletých kluků, kteří za svou školu hrají basket a neví, jaké to je vyhrát nebo vstřelit koš. A ty kluky napadne, že by je mohl Roy trénovat. A protože Roy jiné nabídky nemá, tak nabídku přijme. A to je začátek jeho nového života. Děj je prostý, možná i snadno předvídatelný a každý může uhodnout, jak to dopadne. Na konci se prostě žádné překvapení nekoná. Takže i když dějově se jedná o jednoduchý předvídatelný příběh, i přesto se na to dobře kouká a film mne dokázal zaujmout. Dokonce se tu najde i několik dobrých vtípků. Martin Lawrence je zde snesitelný a role mu docela padne. A i ty dětičky jsou docela milé a své role zvládají. Prostě pohodová komedie, která je snesitelná. Dávám tři hvězdičky. ()

Filipes

Klasická průměrná komedie u které lze zase na pár minut vypnout. Třetí hvězdičku má u mě Martin Lawrence za ztvárnění normálního trénéra ( dobrý hadry) a nenormálního kněze. Jinak na děti je fajn pohled, basket nic moc ale co se namáhat. Závěr s Eye of the tiger vkusně ukončuje podstatu rodinných komedií a u mě to má Lawrence furt dobrý. ()

Martin741

Priserna nuda na cele s Martin Lawrencom - presne to je film Zpatky ve Hre. Lawrence ako herec vyzera, ze najlepsie obdobie ma za sebou /Bad Boys 1,2, Agent v Sukni ......./ a pribeh je predvidatelny az hroza. Reziser Steve Carr je reziserska lama, to viem uz naisto. No nic to, zasmial som sa asi 1 - 2 x, a to je na komediu SAKRA malo. 10 % ()

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (viac)