WTF: Welmi Trapné Ftipy

(relácia)
všetky plagáty

Chcete si nechat polechtat bránici? Dejte si pořádnou dávku nekorektního humoru! WTF: Velmi Trapné Ftipy, to je živá show ve studiu protkaná skeči na různá témata, která rezonují ve společnosti. A to vše v podání Tomáše Měcháčka, Tomáše Jeřábka, Marka Němce, Ondřeje Bauera, Igora Chmely a Ivy Pazderkové a mnoha dalších známých osobností. (TV Prima Cool)

Eliott odpad!

Název pořadu snad ani nemůže být výstižnější a to v obou případech. Ať už anglický projev údivu ,,What the fuck?!" a nebo český upravený příklad. Někdo opět posunul laťku o něco níže, neboť toto je opravdu slušné dno. Já mám celkem rád bláznivé vtípky a humor černější i než můj sluha, ale tohle je fakt mimo. Dal jsem tomu šanci dokonce třikrát a výsledek byl vždy stejně zoufalý!. Při sledování jsem si kupříkladu okamžitě vybavil dvě věci, kterým je to tak podobné. Tím prvním musí být Kameňák, kdy jeden nahodílý trapný vtip střídá druhý, jen tentokrát bez dějového pojidla, což samozřejmě nemusí být nutně na škodu, na druhou stranu v tom teda tady také žádné klady nevidím. A druhým je jeden z pořadů Jaromíra Soukupa (Je jedno který, protože jsou všechny stejné), k čemuž to má snad ještě blíž. Další talk show o ničem s naprosto příšerným moderátorem. I ten Adolfín mne bavil víc. ()

Lukrecie

Je to ujetý, ptákovina, občas drsné i přes čáru, ale mě to baví. A fakt se u toho báječně směju. Má to koule. 🤣😅🥳 Myslím, že se u natáčení herci dobře baví. ()

angel74

Ostrou satiru my Češi moc neumíme, ale v rámci možností se téhle partě občas povede i nějaký dobrý fór. Ovšem docela chápu lidi, kteří pořad nazývají odpadem. Taky jsem to původně měla v úmyslu, než jsem se oprostila od předsudků a dala tomu šanci. ()

Herzeleid

No doháje :-D Tak nevím, byl jsem z toho docela paf, těžko říct jestli v dobrém nebo ne. Některé scény sranda, některé úlet. No uvidíme co předvedou dále. ()

FOCKE_WULF

Uhádl jsem, že byl parodován Honza Musil. Mně se však jeho uvážlivý buzerantský styl vždy velmi líbil, nemuseli jste ho sesměšňovat. Škoda, že tenkrát emigroval do západního Berlína, kde ho v ZOO sežral neukázněný krokodýl. Ježíšovi do studia bych snad jedině mohl vzkázat - nedělej ze sebe blba! Když pokoušeš moderátora, tak je to tvoje vizitka. I to, jak chodíš mezi lidi, neupravený, zarostlý jak asparágus! Kdybys takhle přijel k nám do Slanýho, tak tě měšťáci ani nepustí z nádraží a ještě o tebe přerazí tofu. ()

topi80 odpad!

Prima annoncuje dávku nekorektního humoru. O humor jsem v pořadu nezavadil a čekat něco nekorektního od jedinců, kteří kvičí pokaždé, když si někdo dovolí veřejně říci něco, co jen trošičku nekorektně vybočuje z vyžadované uvědomělosti, může jen někdo skutečně nesvéprávný. A tu dávku by zasloužili všichni zůčastnění. Dejte mi raději Soukupa předčítajícího třeba vÿkazy z chovu skotu v roce 1959. ()

Taffey odpad!

Jeden z nejubožejších pořadů, které kdy byly vytvořeny. U něčeho takového se může pobavit jen člověk chabý duchem bez jakéhokoli estetického cítění. Stydím se za každého, kdo s tím má cokoli do činění. Včetně diváků. Je to úplné dno žumpy. Stejně, jako Titix. Tohle nemá, titixi, se satirou společného vůbec nic. ()

alanwilder odpad!

Název pořadu vystihuje skutečnost, ale co čekat od těchto uvědomělých pseudoumělců... Tady nemůžeme čekat zázraky, lepší satiru dělají i soudruzi v KLDR... ()

DonBraso odpad!

Říkám kouknu na jeden díl, však WTF. No to byl hroznej shit. Měcháček už je dno samo o sobě, ale ten humor. Mám rád kameňáky, černý humor, klidně plno dvojsmyslů, ale zde nebylo nic. Parodie na Riskuj s Kilošem? Kdo píše ty příšerný dialogy, ale zahrát to ještě...jediný koho jsem vydržel byl Ondřej Bauer, ale tomu nějak chybí parťák a hlavně jinej pořad. Ještě jak je to na Primě, tak jak nesmíš ty sprostý slova tam dávat a čekáš je. Nějakou cílovku to asi najde, ale proč si tím kazit docela dost času. Jsou lepší pořady, sice už dost staršího data, ale jsou. ()

makuk1

Dlouho tu chyběla satira a tohle se zdá , že může být pořad, který satiru ve všech formách přivede na TV obrazovku. Tři hvězdy za tento počin rozhodně a čtvrtá za solidní herecké výkony. ()

PECHY15 odpad!

Jako, čekal jsem asi hodně... když Sonička dělala Úplně debilní zprávy, když je Měcháček slušnej standuper i s Tominou Jeřábků... ale, že něco takovýho vystřídá MeziCoolky (byly občas dost dobrý). Sakra je fajn, že COOL dává prostor, že Adolfín měl svůj prostor... ale tohle už je moc! PS: když už chci dělat TeleTele, tak se u toho trochu snažim... i Staněk to dává líp a to se tolik nesnaží... ()

jirkahodr

Za mě velmi slušný, nejsem příznivcem kameňákové řachandy i když také tím někdy nepohrdnu pokud toho není  příliš a má to svoje opodstatnění.  WTF má svoje mouchy, ale na české TV poměry to je překvapivě dobré. Má to svůj styl a směr a to je na české produkci málokdy vidět. To je ta 4 hvězda. Doufám, že jim to vydrží. ()

M_crha

A to je co? Peklo zamrzlo? Tohle vážně vyprodukovala Prima? Jsem zvědavý co se bude dít v dalších dílech, a nechci unáhleně hodnotit. První díl mě rozhodně překvapil svou odvahou. ()

titix

Královsky jsem se bavil. Satira par excellence. Už se těším na hnojomet přiznivců "Kiloše a Jáclava" . Já bych ještě přitvrdil, televize by měla dávat prostor a reagovat i na to co si lidé myslí a o kom si vypráví vtipy. Tahle show se zdá, že jde tím správným směrem. Těším se na pokračování, doufám , že bude  a bude tepat do všeho okolo nás ()