WTF: Welmi Trapné Ftipy

(relácia)
všetky plagáty

Chcete si nechat polechtat bránici? Dejte si pořádnou dávku nekorektního humoru! WTF: Velmi Trapné Ftipy, to je živá show ve studiu protkaná skeči na různá témata, která rezonují ve společnosti. A to vše v podání Tomáše Měcháčka, Tomáše Jeřábka, Marka Němce, Ondřeje Bauera, Igora Chmely a Ivy Pazderkové a mnoha dalších známých osobností. (TV Prima Cool)

titix

Královsky jsem se bavil. Satira par excellence. Už se těším na hnojomet přiznivců "Kiloše a Jáclava" . Já bych ještě přitvrdil, televize by měla dávat prostor a reagovat i na to co si lidé myslí a o kom si vypráví vtipy. Tahle show se zdá, že jde tím správným směrem. Těším se na pokračování, doufám , že bude  a bude tepat do všeho okolo nás ()

fila_B

Ale jo je to dobrý a trefuje se to dobře do současných trendů. Je to humor, který tu nebyl od dob České sody a pamatuji i jak Česká soda byla přijata s rozpaky. Na druhou stranu po letech, kdy špičkou komedie, zábavy tady byl jen Kameňák, Babovřesky atd.. tak skoro všechno jiné působí kontraverzně, nadčasově. Doufám, že se neskloní a nepůjdou snadnou cestou Kameňáku. Zaslouží si to 3 hvězdy ta čtvrtá je na povzbuzení a jako kompenzace za neobjektivní hodnocení evidentně motivované, že někdo nemá někoho rád. ()

pepe_r

Předně bych řekl, že tu za posledních 20let nevzniklo nic tak odváženého. O tom svědčí i zdejší recenze, které se nemohou sjednotit jestli je to kameňák, satira atd.. Já bych byl ještě odvážnější, ale zjevně bych se tím tady nezavděčil mnoha lidem, ale to je život. Co člověk to jiný názor a jiná chuť. Pokud to vezmu fakticky pragmaticky. Výkony herců za mě velmi dobré, jasně projevují komediální talent. Možná někdy se snaží být hodně suchý, ala Britská komediální škola. Ale ruku na srdce to umí jen Briti a ne Češi, to že se nám to líbí neznamená , že to umíme. Tady je prostor na zlepšení. Celkově mě baví nápaditost témat a postav. Nicméně mám radost, že tady něco takového vzniklo. Dal bych  celkem 3 hvězdy, ta čtvrtá je za odvahu. ()

psekera

Tohle je těžké hodnocení. Každopádně koukám na to jak tele na vrata. Jako sorry, ale  kam to dál budete tlačit. Soukup moderuje rozhovor s Ježíšem, Kiloš s Jáclavem dovádějí v Riskuj. To je total absurd. Jako dobrý, ael co bude dál? Pro mě je to velmi příjemné překvapení na TV obrazovkách. Asi to nebude pochuti každému, ale nečekal bych , že něco takového uvidím v TV a tuplem na Primě i když je to Cool. ()

zlamic

No nevím jsou věci, z kterých by se legrace dělat neměla a tohle mi přijde přes čáru. I když musím uznat, že na pořadu je vidět, že to není odbyté jako jiné pořady. ()

ocepek

Jsem nadšený, rozhovor ve formě 100  a 1 pořad pana Soukupa je prostě boží. To tu přesně chybělo, doufám, že ještě přitlačí, rozhodně tu je prostor a témata.  Neuvěřitelné, satira a suchý humor v televizi? Tak to jsem fakt nečekal. ()

tmag22

Škoda, že si Soukup nemůže pozvat Gottwalda, asi by to  jiné nebylo.  Kiloš a Jáclav jsou vděční soutěžící, kteří  by byli, klitorisem na dortu i v jiných soutěžích. WTF je tedy rozhodně televizní zjevení. Ale mám pocit, že to je nějaké utažené, té nekorektnosti a satiry by tam mohlo být daleko více, proto hvězda dolu. ()

vadikaca

Od Ceske Sody, Peceneho snehulaka, Zemekoule, slovenskeho S.O.S., se to zda ze ztraci snad nekolik svetelnych let humoru. Jsou porady, u kterych i kdyz jsou zprvu slabsi, jde vsadit na zlepseni. Bohuzel tady to nebude, zaklad je extremne slaby. ()

Harry89 odpad!

Fakt jsem nevěřil, že Prima dokáže klesnout až na úplné dno humorné žumpy. Agrometal a tahle absolutní a totální sra*ka však dokazují opak. Ještě že tady není horší hodnocení, než odpad. ()

Murlock77 odpad!

To se někdo úplně posral? Tyvole, měl jsem chuť si vystřelit mozek z hlavy, není tam vůbec nic vtipný, všechno totálně dementní. Fakt, měl jsem dojezdy na piku a pořád to byly příjemnější chvilky než sledovat tohle. Měl jsem za to, že Měcháček má, aspoň co se týče standupů, nějakou úroveň, smysl pro humor a pro pointu. Tohle je tak prvoplánový, hloupý, nevtipný, rakovina. Kdo v tý televizi viděl díl a řekl si: „Jo, to je super, jdeme s tím ven!“, tomu bych rád nachcal do krku, abych si konečně mohl říct, že jsem se vychcal do debila. ()

cottys odpad!

Jasný důkaz toho, že dno televizní zábavy nemá hranice a pořád se dá spadnout ještě níž. Tohle je opravdu to nejubožejší a nejtrapnější, co jsem kdy na obrazovce viděl. Tady už nestačí kolonka odpad, toto je SUPERODPAD. A i když jiné názory respektuji, tak tady to neplatí, protože tohle se může líbit jen opravdu pouze vymaštěným mozkům. ()

kamilek2

Kdo čeká taškařici jako Šimek a Krampol nebo Kameňák bude vedle. Ja jsem se k tomu musel prokousat, až po třetím dílu jsem se naladil. Tenhle styl humoru tu doteď v TV nebyl, absurdní , nekorektní satira podtržená antickou talkshow. Je to super úlet. Ale jak čtu komentáře tak z toho mám pocit, ze zdejším štamgastům místo tlačenky s cibulí naservírovali , jemnou francouzskou paštiku a ti nevědi co to je , jak se to konzumuje a jak to má chutnat. A štamgasti pořád hledají tu cibuli. Tak asi tak, přidávám se na stranu spokojených a oceňuji i odvahu být vtipně kontroverzní. ()