Dickovi Harperovi (Jim Carrey) sa konečne vyplácajú roky jeho tvrdej práce. Po dlhom čakaní je povýšený na viceprezidenta spoločnosti Globodyne, svetového lídra v oblasti konsolidácie médií. Potom, čo na svojej novej pozícii strávi jeden deň, je však Globodyne potopená ekonomickou katastrofou.Náhla zmena vrtkavej šťasteny urobila Dickovi, ktorý si nestihol našetriť žiadne peniaze na horšie časy, poriadny škrt cez rozpočet. Miesto horších časov prichádzajú rovno tie najhoršie. Dick a Jane (Téa Leoni) s hrôzou sledujú, ako z ich života postupne miznú luxusné autá, pompézny dom a aj priatelia z vyššej spoločnosti. Dick, ktorý hral celý život podľa pravidiel a cieľavedome smeroval k tomu, aby zaistil sebe a svojej rodine pohodlný život, nie je pripravený vzdať sa svojho amerického sna. Tvrdá lekcia od jeho amorálneho zamestnávateľa mu však vnukne skvelý nápad: pokiaľ bolo kradnutie dosť dobré pre jeho šéfa, je dosť dobré i pre neho. Spolu so svojou milujúcou ženou sa preto rozhodne naplánovať veľkolepú pomstu a dať veľkému biznisu poriadnu príučku. (TV Markíza)

forzaroma

Nová komédia, so stále skvelým Jimom Carreym. Bohužial, ani jeho skvostný herecký výkon nestačil na to, aby vytiahol tento kúsok zo šedého priemeru. ()

Chladek

Moc dobře provedená komedie s úžasným námětem. Co se mi ale nelíbí je, že Jim Carrey z toho dělá jen další "typicky Carreyovský" film. Jeho koordinace, mimika a výrazy jsou viditelné ve všech jeho filmech. Ale ve dvojici s Téou Leoni a za přispění dobrého scénáře, námětu, výpravy atd. je z tohohle filmu klasická, pohodová rodinná sranda. ()

Lewaso

Jim Carrey má vždy připraven svůj vlnící obličej, ale na druhé straně když se dokáže oprostit od šklebů, najednou je tu opravdový člověk (nezaměňovat s Meresjevem). U Fint je to tak půl na půl - taneční kreace v masce potápěče kontra zoufalý bankrotář. Film je pro lehké pobavení na kanapi... A když stále více tloustnoucí Alec Baldwin jako padouch po zásluze zaplatí za své činy, může se jít s klidem v duši spinkat. Dávám ***. ()

ric

Jedna hvězda navíc za "robotí" scénu v přestrojení za přepadové komando, jinak 40%. U Božského Bruce jsem se bavil výrazně víc. ()

Demoiselle

Tak 64 mi přijde málo, jelikož se mi to docela líbilo. Vtipné, Téa je dobrá o Jimovi mlčím, protože je jasný, že ho miluju, ale i když je příběh sám o sobě trochu otřepanej, koukala jsem na to s úsměvem. Asi proto, že nebyl opranej, ale vypranej - ten příběh myslim... ()

hadouken

Dost průměrný film, dle mého názoru. Jsem trochu zaujatý tím, že úplně nemusím Jima Carreyho, přijde mi, že ve všech komediích dělá to samé, stejné pozice, obličeje atd (třeba stejně jako Luis de Funes, ale u něj mě to baví stále). Příběh jednoduchý, hudba normální... Nic nového pod sluncem, ale oddechovka dobrá. ()

route60

Je neuvěřitelné jak ten film sedí na dnešní šílenou dobu a co vše nechtěně předpověděl, Jim Carrey a Téa Leoni jsou ve svých rolích příjemní včetně ostatních zúčastněných herců, kéž by i v opravdovém životě to dopadlo vždy tak krásně jako tady. ()

megajalec

Film, ktorý vyšumí z hlavy skôr ako kocovina. Komediálne slabé, príbehovo nevýrazné. Po tých lúpežiach som čakal, že sa to rozbehne, ale omyl. Jednohubka. ()

FREEWHEELER

-„Oh, we can't hire you. We just want to take your picture.“ Keď vám exekútor odvezie posledný koberec voňavého trávniku zo záhradky, nezachovajte sa ako sráč a chodte vykradnúť čerpačku! Možno to nebola taká sranda ako Liar Liar, no pre mňa eňo-ňuňo. ()

lobo87

Tento film možno nie je dobrý na 4*, ale mne sa presne trafil do nálady! Skvelo som sa pri útrapách Jima Carreyho zabavil a pri niektorých scénach (lúpež, sprcha, mexické pohraničie) som sa doslova rehotal. Ľahká, jednoduchá zábava pre divákov, ktorí znesú Jima Carreyho... 70% ()

fimler

Moc příjemná a vtipná záležitost. Před těmi lety kdy jsem to viděl se mi nelíbil, ale momentálně mi utkvělo i pár vtipů v paměti což u komedie oceňuji. Líbila se mi i vcelku originální zápletka. Jima mám rád jako vždycky. :)) ()

wowylgu313

Tak třeba tenhle kousek s Carreym je super. Má to svoje tempo a alá komedii režim na svém místě. Jim tu exceluje, vlastně veškeré obsazení je na takové pozici, kterou si zaslouží. Zápletka tu je víc než dobrá. Tady nemůžu jinak než dát úctyhodných 70-75%. Příběh se tu promítá s dostatečným humorem a zároveň i to samotné story tady neztrácí na koukatelnosti. Je to jedna z těch komedií co vás bude bavit od začátku až do konce. Samozřejmě že furt existují lepší kousky, kde Jim předvedl svůj um. Oproti tomu je toto ta klidnější verze ale na kráse to nijak moc neubralo. ()

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

21.02.2012

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (viac)