Muzikál zasazený do prostředí dělnické třídy v New Yorku. Nick Murder (James Gandolfini) se rozhoduje mezi dvěma ženami – jeho dlouho trpící manželkou Kitty (Susan Sarandon) a ohnivou rusovlasou milenkou Tulou (Kate Winslet), která ví jak ho uspokojit. Teprve tehdy když Kitty přijde na manželovu nevěru, Nick pochopí rozsah bolesti, kterou způsobil své rodině. Ve filmu uslyšíte písně Bruce Springsteena, Nicka Cavea a Jamese Browna. (oficiálny text distribútora)

matthew.17

Na tento film som sa neskutočne tešil a asi aj pre moje priveľké očakávania sa mi nepáčil tak akoby mal... Ale má pár obrovských pozitív ktoré mu nemožno odoprieť. V prvom rade je to zrzatá Kate Winslet ktorá dokázala že je perfektný herecký chameleón a jedna z najelpších herečiek svojej generácie. Jej scény som ešte dva mesiace po pozretí filmu "zjíždel" dookola a pukal smiechom hlavne pri osudovom boji so skvelou Susan Sarandon a práve tieto dve ženské spravili z filmu perfektný zážitok. Okrem toho je tu pár naozaj skvelých vypalovačiek ktoré stoja za to. Príbeh strašne pokulháva a po tom čo Tula odíde z deja skĺza do neskutočnej nudy napriek tomu dávam 3* už len za tú Kate. ()

PhoenixSwan

"Jednou nohou stojím na slupce od banánu a druhou v hrobě." Pokud chcete slyšet Jamese Gandolfiniho zpívat nebo vidět zrzavou Kate Winslet předstírat orgasmus jsou Romance a cigarety správná volba. Snímek bych rozdělila do dvou částí. Jedna z nich zahrabala potenciál filmu deset metrů pod zem a druhá se ho snaží vyhrabat. Bohužel se jí to tak úplně nepovedlo. Herecké esa se upsali, bůh ví proč, průměrnému scénáři. ()

Duke90

Úvodní manželská hádka mezi Gandolfinim a Sarandon mě velmi navnadila, ale v průběhu sledování se spíše dostavilo mírné zklamání. Jednotlivé výstupy pěvecké i konverzační postrádaly tu správnou jiskru a na vině budou pravděpodobně chatrné scenáristické základy režiséra/scénáristy (herce) Turturra. I přes "nabušené" herecké obsazení jsem sledoval lehce nadprůměrnou romanci a už pouze doutnající cigarety. Úsměv na rtech se ale díky netypicky buranské Kate Winslet a podivínskému Christopheru Walkenovi přece jen dostavil. Pousmát se mě donutil i fakt, že pan herec Gandolfini se svého "sopránovství" snad v žádném filmu úplně nezbaví, ale zase na druhou stranu - kdo by ho chtěl vidět jinak, že? ()

WarholsC

Muzikál s dobře vybranými skladbami, naneštěstí však z drtivé většiny špatně provedenými. Tradičně výborně zahrané (bohužel jen) epizodní role Buscemiho a Walkena. ()

derive

Skvělý scenář, ještě lepší herci a pěkné písničky. Bohužel děj byl hodně rozsekaný i na muzikál a režie tomu moc nepomohla no. Ale i tak to byla pěkná zábava. ()

Miloško

Toto Turturrovi moc nevyšlo,je to dosť nudné,a priveľmi jednoduché. Zachraňujú to zaujímavý herci,a spev pomocou ktorého vyjadrujú svoje city a problémy v živote. Skvelí su najme J.Gandolfini a hlavne K.Winslet,ktorú som ešte nevidel hrať v vtakomto "nadržanom" štýle. Najmä scéna v ktorej sa miluje s Nickom ma pekne rozosmiala. ()

akcul

Tady je to zlatá střední. Muzikál, který vlastně muzikálem není a ještě navíc si z tohoto žánru dělá legraci, rozbíjí jeho typické pozlátko, když jej zasadí do dělnického prostředí, avšak klišé-choreografii ponechá. Tohle funguje na výbornou. Hudba je dobrá, herecké výkony skvělé, ale místy je to trošku nuda. Každopádně žádná hrůza:-), jen se Turturro mohl více zaměřit na příběh a ne tolik na zpívající popeláře a svářeče, kteří byli opravdu úžasní. Vidět tento film se vyplatí pro ty bláznivé výstupy stále krásné Susan Sarandon, Christophera Walkena (na šedesátníka obdivuhodně válí) a rozpálené Kate Winslet. ()

mik3shka

To prostě musíte vidět :D :D Varování - nic u toho nepijte, nebo se celí poprskáte jako já! Hlavně u postelové scény Kate W., outfitu Walkena a hlášky - ona mě praštila stromem :D ()

acervena

Překvapilo mne, jak moc se mi film líbil, od začátku ve výborném tempu, hned od prvního tanečního čísla s popeláři ( to se mi tak líbilo, žejsem vydržela do půl třetí ráno až do hořkého konce. Postavy se vynořují bez bližšího vysvětlení a zase odcházejí. Tak to pěkně plyne. Úžasný sountrack. ()