Cestujúci sú postavení pred bezvýchodiskové rozhodnutie a pripravujú sa na boj. (Apple TV+)

pavcas

Parádní, nervy drásající díl. Celej ten seriál je je od začátku vynikající, nemám slov. Už dlouho jsem neviděla něco tak napínavyho. Jsem zvědavá jak to celý skončí protože absolutně netuším, kdo za tím stojí a proč. ()

castor

Minule jsme pochopili, že jsou tu jistí „oni“, kteří tahají za nitky a podle jejichž not se hraje. Nahoře vnímáme záblesky lidskosti, naopak dole daň, kterou si potenciální tragédie vybírá na nejbližších z letadla. Víc do popředí se dostává polda Daniel i Samův dospívající syn. Pořád je to slušné. Baví mě zároveň být svědkem různých typů cestujících, stejně jako v reálném životě se projevují zajímavé povahy člověka. Samotné finále epizody nečekali ani únosci. ()

Janek

Masakr. Ještě nejsme na konci, ale něco takhle vystavěného, napínavého tady dlouho nebylo. Je to nepředvídatelné. Prostě velké wow a chvála tvůrcům. Tohle je velký maják Apple TV. ()

warrenur

Slusny napinak, ktory v zavere tlacil na pilu, co to dalo. Strach, zbabelost, odhodlanie, nervovy kolaps, hrdinstvo ku koncu bol od vynervovanych beznych ludi pochopitelny. Akurat za pouzitia doteraz nacrtnutej premisy, nova "premenna" v zaverecnej minute nedava ako "aktivacia agenta" zo zeme zmysel. Aj keby slo o "manipulaciu akciovym trhom" if you catch my drift. Ak sa stale jedna o vydieranie "nezucastnenych ludi", ktorych mate k niecomu prinutit. Tiez verzia na zemi s "nepripravenostou jednotiek", ci so synakom v luxusnom apartmane, krivala na obe nohy. Kladne hodnotim slusny nervak, zabija to vsak neskutocny logicky premet a zmienene "pozemne" hluposti. ()

Jaro_slav

Masakr. Ještě nejsme na konci, ale něco takhle pitomýho, kde neexistující napětí supluje napínavá hudba a rozechvělá kamera opakovaně snímající scénu skrze něčí podpaží, tady dlouho nebylo. Navíc nikdo dosud nepovolal na pomoc ty hady, takže na sebe na úplném konci epizody tvorbu dramatu vzala nějaká náhodná paní z publika. ()