Self Reliance

• USA Delusions of Grandeur (pracovný názov)

Tommy obdrží pozvánku (Jake Johnson) k výhře milionu amerických dolarů ve hře, v níž musí přelstít lovce, kteří se ho pokoušejí zabít. Uvědomí si, že lovci na něj mohou zaútočit pouze tehdy, když je sám. Nikdo z jeho přátel a rodiny ale nevěří, že hra je skutečná. (bokbitt)

M.i.k.e

Jake Johnson se ve své režijní prvotině obsadil do hlavní role a spolu s Annou Kendrick hrají prakticky to co vždycky. Po většinu času je pak Self reliance slušná oddechovka, které ale na konci lehce dojde dech a i když naznačuje přkevapivou pointu, ve finále spíš vyšumí do ztracena. Nejlepší tu tak nakonec je stínový bezdomovec James/Walter…50% ()

Morholt

Námět dával mraky možností jak pro situační vtip, tak pro ulítlou akci. Ale tady není ani jedno. Celé je to jen o Johnsonově trdlování, které je minutu od minuty protivnější. No a jestli to mělo nějaké poselství či tak něco, tak jsem ho nepochopil. Ztráta času. 10% ()

Arsenal83

Kendrick hrá stále to milé dievča, čo stále a potom sú tu ešte vydarené sarkastické fóry. Taká festivalová verzia Hry od Finchera, ktorá nemá toľko drámy, ale má istý humor, nemá toľko napätia, ale skrýva istý zvrat. Lenže očakávaný a v podstate celý čas tušíte, o kom to celé je a veľa odhaľuje aj sám názov. Hlavná postava nesympatická, resp. Jake Johnson v tejto polohe je nesympoš sám o sebe, ale človek sa celkom poteší z postavy bezdomovca. ()

bourec

Tak od filmu jsem čekal opravdu něco jinýho, než mi nakonec na obrazovce nabídli. Pípovina, která nemá dobrej děj, není legrační ani vtipná, Postavy nefunkční. Anna je nepříliš sympatická herečka, Jake je kretén herec i režisér v jednom. Trapas, kterej si víc než jednu hvězdici nezaslouží. 10%. ()

• Natáčanie prebiehalo 19 dní v Los Angeles. (Arsenal83)