Pornhub: Sex, prachy a internet

• USA Money Shot: The Pornhub Story

Dokument, který přináší detailní vhled do úspěchů a skandálů portálu Pornhub očima herců, aktivistů i bývalých zaměstnanců. (Netflix)

Feacher

Nevím no, nic moc dokument v podstatě o ničem, co se tváří jako něco hodně velkého. Líbí se mi, že jsou zde pohledy z obou stran, ale jinak je to docela taková právnická nuda... ()

Grimaldon

Nestraně tvářící dokument který se snaží seč může podpořit tvůrce erotického obsahu, ale z nějakého důvodu to není ochoten říct napřímo. Je fajn seznámit se pro mě s novou a sympatickou „herečkou“ Gwen Adorou i spatřit známé tváře jako Siri Dahl, Asu Akiru nebo Cherie DeVille. Všichni varují před možným dopadem zcela jistě správného záměru zamezit nelegálním „filmům“ pronikat má internet. A já musím jenom souhlasit. Ať každý dělá případně se dívá v mezích zákona na cokoliv jenom bude chtít. Klidně bych od Netflixu ocenil víc takovýchto dokumentů ale se zcela jasným sdělením. „Herečky a herci“ za to špatné na internetu opravdu nemůžou a když jim bankovní společnosti zabrání vydělávat v bezpečném prostředí, celá situace se jen a jen zhorší. ()

Enon

Čekal jsem asi trochu víc. Bohužel je to moc utahané a nezajímavé. Rozhovory až na pána z New York Times byly taktéž celkem o ničem. Celkové zpracování a vysvětlování věcí bylo také nedomyšlené a nemyslím si, že lidé, co se v tomto světě nepohybují, to pochopí. Obecné zklamání no. Určitě tam byla někde v pozadí ukrytá jakási zpráva světu, ale díky celkové špatnosti se potichu vytratila. Nenazval bych to úplným odpadem, spíše jako nic moc film o Pornhubu, který se snažil tak moc něco předat, až nepředal vůbec nic. 31% ()

Marrakech86

Dokument, co je to vlastně pornhub a že je jedničkou na trhu a že jsou na něm videa, které tam nemají být a poté několik soudních líčení a výsledkem je ověřování členů této komunity a de facto i to, že to mají i ostatní webové stránky podobného rázu..toť asi vše. Takový dokument "o ničem" ()