The Resurrection of Charles Manson

• USA Man's Son (pracovný názov)

Tianna (Katherine Hughes) sa chce pripraviť na filmový konkurz, a tak vezme svojho priateľa Mitcha (Josh Plasse) do púšte, kde budú mať pokoj od ruchov mesta. Tianna sa pripravuje na rolu jedného z bláznivých fanatikov Charlesa Mansona, takže je trochu roztržitá a nezachytí pár jemných indícií, že niečo nie je celkom v poriadku. Po príchode sa dvojica rýchlo ocitne medzi podivnými miestnymi obyvateľmi, u ktorých prevláda akýsi kult rodinnej sekty zhromaždenej okolo Roberta (Frank Grillo). Čoskoro sa ukáže, že temné súvislosti s Charlesom Mansonom z filmového spracovania budú mať až priveľa spoločného s realitou... (Arsenal83)

pornogrind

Remy Grillo natočil film a obsadil si do něho svýho fotříka(Frank Grillo). To je sice hezký a já doufám, že si natáčení hoši užili ale já jako divák jsem si film rozhodně neužíval. Jde o snímek se stupidním námětem, bez atmosféry, bez napětí. Zkrátka a dobře jde o film, kterej podle mě nemá čím zaujmout a nudí i přes poměrně krátkou stopáž. Hodně slabá 1hvězda. ()

Arsenal83

Charles Manson, nech mu je zem ťažká, sa musí v pekle obracať, že niekto zneužil jeho ošikané meno na takýto žvást. Grillovci ugrilovali samých seba v neschopnosti. Asi im prinieslo nešťastie to ukrutné natáčacie obdobie: celých 13 dní. Nešťastných dní, očividne. ()

Marze

Je to kratke, vlazne, nevzrusive s dobrym obsazenim. Bylo by lepsi obejit se bez prvku Charlese Mansona. Rozumim ze je to z marketingovych duvodu a jmeno pritahne pozornost. Kdyby nebyl Manson v nazvu, asi bych si filmu nevsiml. ()

oveckaoa odpad!

Zbytečná sračka , která ai neměla zvyknout proti tomuhle je i Asylum umění. Chlápek a ženská točí kdesi v prdeli dokument o Mansonovi. Za  50 minut se stane pouze to, že narazí na jakéhosi blonďáka co předtím zabije hada pak ten chlap zjistí, že ta ženská je sektistka a ona ho s tím blonďákem unese a ještě k tomu přijde jejich fotík co to vede s jinými sektisty . Pak si to rozmyslí jelikož zjistí, že ji chtěl požádat o ruku tak zabije blonďáka a pustí toho uneseného pak ho zase chytnou a chtějí do něj přenést duši Charlese Mansona přijde tam policie některé postřílí některé zatkne a jejich vůdce si v pohodičce odejde. 5 procent za tu ženskou ()