Komediální seriál nového žánru progressive fiction říká, že i s gangstery může být legrace. Každý díl nese ucelený příběh. Jednotlivé příběhy jsou vyprávěny s odzbrojující nekorektní nadsázkou, berou si to nejlepší z toho, co v žánru kriminálních a gangsterských filmů vzniklo, a pracují se zajímavými popkulturními odkazy. Seriál Bodyguardi je postaven na eleganci gangsterského prostředí v kombinaci s realitou českého prostředí, která podpoří komičnost jednotlivých situací a celkového komediálního vyznění. A když k tomu připočtete důraz na vtipné dialogy, stylovou výpravu a pečlivou hudební dramaturgii, slibují být Bodyguardi přesně mířenou trefou do černého. Obrazové a střihové pojetí bude neseno ve stylu filmů Martina Scorseseho, Guye Ritchieho či Quentina Tarantina, tedy střídající stylově komponované záběry s filmovými efekty a jump cuty, včetně nezvyklých úhlů pohledu. (prima+)

William_

Další zbytečný prima+ originál, který se ani ne po 7 měsících vrátil na TV obrazovky a originalita tak vzala za své. To že 80% scénáře budou sprostý slova vám nezaručí originalitu a kvalitu.  Mám rád Tarantinovky, South Park, Brickleberry a podobné filmy/seriály, které umí s vulgaritou moc dobře pracovat a začlenit jí do scénáře, to se ale tady vůbec nestalo. Za zmínku tak stojí povedená znělka, na které si tvůrci dali asi nejvíce z celého tohoto projektu záležet. Co se herecké stránky týče, tak Predrag je suchý a nenápaditý a přehrávající Adam Ernest Vás po 5 minutách začne štvát. Dobrá nuda která se hodí maximálně na noční program Primy Cool, ale nikoliv jako placený seriál. ()

Ezis

Proč Prima obsazuje Predraga Bjelace vedle nesympatických blbců? Aby víc vyniklo, jak je sexy? --- Postavy říkají "zmrdat" i tam, kde většina lidí řekne "posrat", aby to bylo jó hodně šokující. A Ernest to říká s takovým gustem, jako by mu bylo čtrnáct a maminka mu právě zakázala mluvit sprostě. Na chlapa, co mu má být kolem pětadvaceti, to působilo nepřirozeně. Bjelacova postava super. Akorát jsem si myslela, že bych se na Predraga Bjelace dokázala dívat úplně ve všem. Tak se ukázalo, že v seriálu s tak protivným parťákem nevydržím koukat ani na Predraga Bjelace. Koncept a grafické vložky super. ()

mira007

Predrag Bjelac a Adam Ernest jako bodyguardi/nájemní vrazi/ ranaři v děsně cool seriálu Primy, který sám sebe označuje jako nekorektní. Co díl, to něco na úrovni jednoduché anekdoty s feelingem černého humoru .. slabé, čemuž nepomáhá děsně silácký slovník "kunda,piča,mrdat" aby se tvůrci cítili jako odbojáři proti korektnosti... ne tohle není nekorektnost, kterou se poslední dobou tvůrci zaštiťují, to je prostě sprostý slovník a tím, že to není zábavný, tím se to stává ubohým a trapným. Čili když se pokusím statečně o nekorektní recenzi tohoto seriálu, tak musím napsat, že je to sračka!... ha, nezakázali mne, nedali na black list, tak to asi nebude nekorektnost, ale jen jeden vulgarismus, akorát tentokrát velmi trefný. ()

tein

Stacilo videt prvni dil a udelal jsem si obrazek o tom, ze toto opravdu neni nic vtipnyho ani nijak zvlast napadityho. Navic je to s prisrenyma hereckyma vykonama a hloupyma nudnyma dialogama. Jediny dobry na tom vsem je uvodni znelka, ale kvuli tomu rozhodne nestoji za to to sledovat a ani dat sanci dalsimu dilu. ()

a10000

Zbytečný rádoby cool pokus o návrat k Pulp Fiction. Krásná znělka, naprosto nesympatický idiot v roli Muže č. 2. Je to škoda, protože potenciál to mělo a nezachraní to ani Bjelac, který tu hláškuje obdobně jako v Duchovi, akorát jen scénář je tu o dost horší... Díl od dílu se tu vykrádá Tarantino jako na běžícím pásu. ()

• Epizoda se natáčela ve Vraném nad Vltavou v bývalé papírně. Později v ní byla i galerie Nová perla. (Monika.Gross)