Velký Šéf pověří Bodyguardy zdánlivě jednoduchým úkolem - dovézt na filmovou premiéru slavného Herce. Pro naše Bodyguardy ovšem žádný úkol není jednoduchý, protože si dovedou zkomplikovat i tu nejbanálnější práci. Tato akce se zvrtne ve chvíli, kdy Herci omylem ustřelí hlavu. (prima+)

choze

Tady někdo v roce 2023 objevil Pulp Fiction. Po povedené znělce zdůrazňující stylovost přijde studená sprcha v podobě lacině vypadajícího pilotu s nesympatickými postavami i herci, mizernými dialogy a s nefunkčním humorem. Úžasně komediálně hluché, normálně by se na tom dalo vyučovat, jak netočit komedii. Hlavní fóry strašně vychtěné - chtěl bych vidět idiota, co by si z hecu strčil pistoli do pusy a předtím nezkontroloval, že není nabitá. Ani Sagvan Tofi není tak blbej, aby to udělal. A pointa je tak absurdní, až není vůbec vtipná. Rádoby tarantinovské dialogy míchající zahraniční a českou popkulturu dle očekávání trapné. Akce žádná. Zaujalo mě jen to, že se to většinu času odehrávalo v jedoucím autě. Přitom by to mohlo být fajn, více či méně crazy buddy. Jednu hvězdičku za to, že mě to vyloženě nenasralo a neotrávilo a v klidu jsem to dokoukal. ()

William_

Nejlepších bylo prvních 30 sekund, protože to intro se k tomuto seriálu opravdu podařilo. Zbytek se chce zavděčit Tarantinovce "Gauneři", avšak je to pouze trapná a laciná kopie této klasiky z 90. let. Takže pokud je na pilotním díle nejlepší jeho znělka a intro, je to opravdu špatné vysvědčení. ()