Los Angeles 1996 - policajt John Spartan (Sylvester Stallone), nazývaný Demolátor, v súboji s napoly geniálnym, napoly šialeným zločincom Simonom Phoenixom (Wesley Snipes) spôsobí nešťastnou náhodou smrť dvadsiatich rukojemníkov v troskách explodujúceho domu. Trest je vykonaný hibernáciou - zmrazením na desiatky rokov. Pre Phoenixa za jeho zločin, pre Spartana za neúmyselné zabitie... San Angeles 2032 - dokonalé mesto, plné harmónie, mieru a bezpečnej telepatickej lásky. Len kdesi v podzemí živorí skupina "zlých" ľudí, veriacich v slobodný život. Keď zločinec ako Phoenix počas konania o podmienečnom prepustení (čisto formálnom) ujde do tejto nenásilnej oázy mieru, polícii nezostáva nič iné, než priviesť k životu i Spartana, aby zachránil celé mesto. (TV Markíza)

Torision

"...pokud nikomu neusekne ruku. Snad ho to nenapadne." S větší porcí nadhledu je to furt pětihvězdičková podívaná, kterou jsem bral převážně jako komedii, i proto, že přestřelky a bitky jsou tu natočený dost divně. Bavila mě hlavně ta barvitě vymyšlená vize budoucnosti. A taky styl, kterým se má v budoucnu provozovat sex. ()

El Pistolero

Jak Snipese nemusím, tak tady musím uznat, že mu to sedlo jako ulité. Ne Blade, ale jokerovský padouch Phoenix je podle mě jeho životní role. V roce 2020 je toto dílo bohužel znepokojivě aktuální, i když bylo asi zamýšleno spíš jako komediální nadsázka než jako seriózní vize budoucnosti. Jak moc blízko budeme San Angeles v roce 2032, radši ani nechci vědět. ()

Marsik

NOVA HD (4:3) - Parádní akční, ale zejména humoristická a zábavná kultovní záležitost se spoustou hlášek, která mě prováděla celé mládí. Snipes a Stallone váleli jedna báseň a Sandra vůbec nevadila a nerušila. Vražda, smrt, zabití. Pokuta za porušení slovního morálního statutu. Šoustaní, šuky šuky, mambo, divočina :)) Prostě super sci-fi akční komedie, kde mi toto spojení žánrů absolutně nevadilo. Určitě má svou obrovskou zásluhu také český dabing, kde byla opravdu radost poslouchat pány Tůmu a Soukupa. Úplně jednoznačné 4 hvězdičky. 80% ()

ConanVJ

Slyova sci-fi pecka, která nestárne. Skvělé hlášky, výborná akce, pěkně vyobrazená budoucnost. Příběh nenudí a herecké obsazení se povedlo na výbornou. Opět jeden z nejlepších Slyových filmů a pro mě již naprostá klasika. 100% :) ()

Andersis

Je sranda vidět Wesleyho tak mladého a ulítlého. Hlavní roli ve filmu jsou hlášky a o ty se pravidelně starají hlavní představidelé. ()

Kryton

Snipes neskonale hláškuje, Sly si utírá mušličkou zadek a do toho ještě krásná Sandra Bullock zpívající reklamy. Neskonale zábavný akční film! ()

nervoznideda

to sci fi je realita dnešní doby: jezte zdravě, plnotučné mléko je škodlivé máslo taky místo hivězího jíme mršiny a jiné výdobytky z 3 světa . Hrůza mě jímá , kde tohle zdravotní šílenství skončí. Tak a jdu na pivo a cigáro a kafe ke zdravé snídani. Lidé probuďte se!!!! Váš deda :-) ()

depony

Taky dávám tři a půl hvězdičky [zaokrouhluji nahoru]! Rozhodně nejlepší je "scéna" s třemi mušlemi, rozčarování nad politickým úspěchem Schwarzeneggerem ... a pár dalších vychytávek. Tohle scifi bylo takové zvláštní - jiné - a vlastně dost na pohodu. Hodně jsem se u toho pobavil. Jak říkám ... roku 1993 měl Stallone dobrou hereckou sezónu. ()

agentmiky

Opravdová klasika všech akčních filmů.Možná někdo tento film vůbec nezná,ale radím vám,abyste se podívali a uviděli sami,že tento film je výborný.Sylvester Stallone je zde ve výborné kondici,možná ještě lepší než v Cliffhangerovi.Wesley Snipes zde hrál šíleného záporáka se skvělými hláškami.I Sylvester Stallone v tomto směru nezaostával.Bylo zajímavé vidět,jak by mohla společnost vypadat v roce 2032.Jeden z nejlepších akčních filmům 90.let,kde hraje Sylvester Stallone.Hodnocení:80% ()

Z0oMb3E

Nebavil som sa, nenudil som sa. Film čistý priemer Stalone dobrý, Snipes slabý a Bullock naivná. Scenár pobiednejší, ale zakryla to akcia a pár vydarených vtipov. Pokutové bločky za nadávanie našli v rukách Staloneho nové uplatnenie :o). Bolo tam ešte pár vydarených fórov no tento mi ostal v hlave aj po dopozeraní. Béčko na odbitie dvoch hodín života. Škoda času to však nieje. ()

JJ.Gibson

Supr akční komedie. Snipes a Stallone byli cool. Navíc padla zde nejedna kultovní hláška. Zkrátka oddychový filmeček, při kterém se člověk pobaví... ()

Jillen

Je to sranda, sice blbost, ale já se bavil. Snipes je spárvně trhle debilní, Sly zase klasicky topornej a dotoho mladičká Sandra. Nikdy nezapomenu na scény s imaginárním sexem a mašinkou, která rozdává pokuty za sprosťárny :)...doufám, že se toho nedožiju :D Dávám 75% ()

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

09.05.2020

Herec Sylvester Stallone má poměrně ikonickou kariéru, specificky jeho série Rocky a Rambo zůstávají dodnes naprostými kulty. Z čeho se ale kult na papíře nikdy stát neměl, a přesto film zaznamenal… (viac)

Rodriguezovo „město bez hříchu“

Rodriguezovo „město bez hříchu“

21.02.2009

A Sin City 2 se opět odkládá. Šéfové produkční společnosti Dimension Films totiž oznámili, že Robert Rodriguez pro ně natočí sci-fi thriller Nerverackers. A bude se muset do natáčení pustit co… (viac)