I ty jednou potkáš svého prince

(TV film)
  • Austrália A Royal in Paradise (viac)

Olivia (Rhiannon Fish) plánuje s priateľom spoločnú dovolenku, keď ten sa s ňou rozchádza, aby obaja mali dostatok priestoru. Navyše píše svoju ďalšiu knihu, na ktorú si však už trikrát predĺžila termín a na jej dopísanie má už len desať dní. V nádeji, že získa nejakú inšpiráciu, podnikne Olivia s kamarátkou tropickú dovolenku, kde stretne princa Alexandra (Mitchell Bourke), ktorý potrebuje trochu odstup od svojej povinnosti - oženiť sa v rámci svojho spoločenského stavu. Alexander je vášnivým čitateľom Olíviiných románov, tá však vôbec netuší, kým Alexander v skutočnosti je... (Arsenal83)

Arsenal83

Odrastenú Popelku s charizmou matky po troch deťoch kráľovská matka samozrejme nechce, ale princ si k nej cestu nájde. Film presne pre tých, ktorí toto očakávajú. Pár pekných tvári, pekné prostredie, hlúpučký scenár smerujúci len k tomu jednému šťastnému koncu. Bez progresívnych prvkov, takže princ v klasickom štýle, bez lodičiek a kabelky. ()

Kritik.

Príbehovo ide o ďalšiu romantickú jednohubku, akých je mnoho, tentokrát však v nádhernom prostredí. Humor i dialógy výnimočne fungujú. Výborná hudba, skvelá kamera i strih. Happyend a predvídateľnosť poteší väčšinu z divákov :) ()

Johnny.ARN

Prvoplánové, ale v peknom prostredí. Keby som nevedel že protinožci, povedal by som že kanada. Čajky ale boli pekne, biele a ceckaté. 1 z 5 ()

Trixinka

Potěšilo to moji romantickou dušičku po vánočních svátcích, takže účel to splnilo. Ovšem nezaujatě musím uznat, že originalita se nekoná, řada prvků je okopírovaná ze starších filmů s obdobnou tematikou. V průměrném hodnocení drží tento film pouze nádherné prostředí, ve kterém se odehrává podstatná část filmu a pro mě sympatický hlavní hrdina. Hlavní hrdinka mě typově neseděla, působila poměrně staře (pardon) k mladě vypadajícímu protějšku. ()

• Film bol natočený za 12 dní v Brisbane a okolí (Queensland, Austrália). (Arsenal83)