Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

Colonist

Takové filmy nemám rád a tento humor je mi cizí, ale nakonec to v rámci tohoto žánru nedopadlo zase tak špatně. Je to vulgární, ale zase ne tolik, aby mi to vadilo. Některé vtipy se povedly (ty, které nejsou nechutné nebo trapné), pár bab je celkem pěkných a Cuba Gooding Jr. je docela dobrý (i tak je to dost možná jedna z jeho nejhorších rolí), ačkoliv i ten jeho ztřeštěný parťák má něco do sebe. Naopak bývalý Bond Moore mi v tomto filmu děsně vadil. Copak to má veterán v jeho letech zapotřebí, takhle se v podobných ptákovinách ztrapňovat? Jak ho mám rád, na jeho přítomnost v tomto filmu musím zapomenout. No ale jak už jsem napsal, tento druh komedií nesnáším, většinou se jich štítím a když jen nějakou jedním očkem zahlédnu, je to odpad, ale tento film nakonec ještě celkem ušel, u člověka jako jsem já jsou ty dvě hvězdičky u takového typu filmu dobrý výsledek. ()

Aleee89

Tak tahle komedie mě tedy moc nenadchla. Ano, v pár scénách jsem se zasmála, ale dohromady to byla taková divná slátanina... Prostě nic moc, film na mě působil moc uměle, ani ta zápletka nebyla nijak super. Je to film, na který se už znova asi nepodívám... ()

dee-key

Ha, a máte to, vy rádoby intelektuální slimejši. Dám 4*, bylo tam kvantum fórů a celkově ten film byl bezva. Jasně, taky bych všechny teplouše vystřílel a některý sexuální narážky mi byly proti srsti, ale od komedie nic jinýho než legraci nečekám!!! ()

SonG

Zdaleka ne nejhorší komedie, která dokáže, i když nevšedním způsobem pobavit....Veřte nebo ne, pár hlášek z filmu zaznívá z úst mých přátel doteď. ()

kombajn

Omlouvám se, ale mě to zase tak blbý nepřipadlo a smál jsem se u tohoto filmu poměrně dost. Podle mě jedna z nejvtipnějších letních komedií o gayích. Pokud jste ochotní vzít letní komedie jako specifický žánr a víte, že slouží jen k pobavení, nemohu dát jiné hodnocení. Viděl jsem mnoho horších kousků, kterým bych nedal ani *** ()

Chen

Některé scény jsou opravdu nechutné a pokud by by je střihač nechal válet ve své dílně na podlaze, pak bych vůbec nebyl proti, ale viděl jsem i mnohem nechutnější a méně vtipné komedie. 50 % ()

Gee.Rocks

U tohoto filmu se vždy spolehlivě řehtám jako osazenstvo psychiatrické léčebny v konopném poli. Cuba Gooding Jr. je týpek a pan buřt taktéž. Všechno se to může samozřejmě stát jen a pouze v americké komedii, ale je to paráda. Pa-rá-da. ()

Martin741 odpad!

Sracka nad sracky bez kuska komickeho miesta. A angazman 75 rocneho Rogera Moore-a /Spy Who Loved Me, Vyhlidka na Vrazdu ....../ som nepochopil. 0 % ()

DruidKarel

Herecké obsazení by nebylo špatné, ale tady to moc nezachraňují ani krásný holky. Celkově na mě tenhle film působí jako slabší průměr a ke kýčovitosti napomáhá i hudba, která asi ale k tomu patří. Velká škoda toho, že zde Roger Moore hraje bukvici, která je nechutně věrohodně oplzlá... ()

C0r0ner

Filmové honoraci se samozřejmě takovéhle ztřeštěné demence nemůžou líbit, protože by před svými kavárenskými kamarády vypadali jako burani, kteří pijí latté bez pěny. Pro normálního člověka je to ale optimálně pokleslá zábava, která si protentokrát bere za terč buzeranty a to docela veselým způsobem. Ty odpady si to vážně nezaslouží. 60% ()