Birth/Rebirth

• USA After Birth (pracovný názov) (viac)

Doktorka Rose Casperová (Marin Ireland) je nemocničná patologička, ktorá uprednostňuje spoločnosť mŕtvych pred sociálnou interakciou. Predstava ženskej biologickej reprodukcie sa jej zdá nechutná, ale je posadnutá jej klinickými procesmi, gestovaním materiálov vo svojom vlastnom tele, aby objavila spôsob, ako priviesť mŕtvych späť k životu. Keď jej však na pitevnom stole skončí 5-ročná Lila (AJ Lister), dcéra pôrodnej asistentky Celie (Judy Reyes), dostane sa na temnú cestu, odkiaľ niet návratu. (Arsenal83)

Daiker

Zvláštní film s ještě divnejší Marin. Má to divnou atmosféru v tom dobrém smyslu. Čekal jsem nějakou zombie akci, nestalo se. Druhá půlka filmu se vleče a nikam to nevede... Škoda, mohli to více okořenit nějakou akcí... Marin je opravdu zvláštní herečka. Někdo by řekl obluda, ale já, doufám že její Horror face ještě uvidíme.... ()

kacir odpad!

Úplne nudná dráma a vraj horor, s neuveriteľne nepeknými ženami, a čo sa vlastne budem jebať...riadne špaty to boli. No strašné niečo pozerať takúto debilinu. Už nikdy viac. ()

brasek

Veľmi nevýrazný príbeh. Zo začiatku ešte to ušlo, ale asi po jednej tretine minutáže som sa začal nudiť. Nie je tu hlbšia zápletka, žiadne napätie, žiadna práca s atmosférou. ()

Dombzila

Birth/Rebirth je film s velmi zajímavým námětem, který, kdyby byl dotažen do konce, by byl klidně pětihvězdičková záležitost. Horor je to jenom okrajově. Spíš bych to nazval drama thrillerem. Atmosféra je slušně temná a film působí realisticky. Největší problém bych viděl v tak trochu promarněném potenciálu. To, kam příběh směřuje přímo nabádá k nějakým vraždám způsobených hlavním duem. To by mohla být pořádná divočina. Bohužel se tak nestane a po konci filmu jsem byl lehce neuspokojený. Jinak se nejedná o vůbec špatný film. A toho čuníka mi bylo líto :( . 55% ()

Easykill

"Co se ti stalo?" "Proč?" "Usmíváš se." Fuuu tak tohle bylo moc dobrý a moc silný kafíčko! Birth/rebirth není hororem Jako takovým, ale hororový tedy je. Osudové propojení dvou absolutně odlišných postav dokáže vytvořit něco, jen těžko uchopitelného. Jeden z nejlepších thriller/drama tohoto roku. Film má opravdu sílu a tu ukáže hned na začátku. Nic pro rodiče, nic pro těhotné.. Celé to působí celkem realisticky a výpovědní hodnota je v topu. Když k tomu přidám skvělé herecké výkony, tíživou atmosféru a kvalitní gore (je ho málo, ale když nějaké přijde je velice fajn) tak už nejde nic namítat. Film nebude pro každého, ale kdo rád Frankensteina tak bude určitě spokojen. ()

Kushina

To byla ale kktina, co popírala snad všechny vědecky dokázané věci. Trošku sci-fi s velice nudným průběhem a i při zrychlení filmu jsem si připadal, že je zpomalený. Reinkarnace.... skvělá věc, ale tady to fakt nefungovalo. 40% ()

vinducha

Tady jako paní Moss trochu zaběhla do frankenštejnovských hrátek , ale odvařenej jsem z toho teda nebyl . K hororu si to pomalu ani nečuchlo , je to spíš drama o 2 babách šalených , které spojí dohromady náhoda a stejný cíl. Za mě teda docela zklamání. ()