Špiónky

• Česko Špionky (viac)
Francúzsko / Kanada / USA, (2001–2013), 57 h 12 min (Minutáž: 22 min)

Claire Guyot, Fily Keita, Céline Mauge, Jean-Claude Donda, Jess Harnell, Jennifer Hale, Kathy Ireland, David Sparrow, Jim Ward, Jason Deline, Nick Jameson (viac)

Sú mladé a krásne. Puberťáčky Sam, Alex a Clever žijú celkom obyčajný život. Chodia do školy, rady nakupujú a zabávajú sa. Avšak všetko sa zmení, keď si ich jedného dňa privolá do tajnej miestnosti neznámy muž a vycvičí z nich špičkové špiónky so špičkovým vybavením. Odteraz je ich hlavnou úlohou chrániť ľudstvo pred zločincami a bojovať proti zlu v tých najťažších situáciách. Ako sa vysporiadajú s touto ťarchou? (Georgei)

strelenaL

Příběh tří nejlepších kamarádek Alex, Clover a Sam. Tři špionky , které řeší případy, módu, kluky apod. Sportovní Alex, stále vypadající a snažíc se vypadat IN Clover a geniální mozek Sam. Naprosto vtipný seriál na odrágování. ()

pugs

Čím viac dielov, tým išla kvalita príbehov dole. Začiatok výborný, koniec úbohý. Scény sa v niektorých dieloch opakujú, opakujú sa misie/dej lenže tam dajú iné prostredie a dajú tam inú "obeť". Keď už v novšej "vylepšenej" verzii špióniek stratili nápady, mali toho nechať, len pokazili asi jeden z kvalitných seriálov, ktorý sa vysielal na Jetixe... 5/10 ()

Mr.Floyd odpad!

Tak toto môžu naozaj pozerávať len pripečené teenagerky od 10 do 14 rokov, ktoré v živote nevideli inú knihu ako dievčenský "román", za najlepší seriál momentálne považujú Škaredú Betty (pre poriadok tú americkú), počúvajú populárnu hudbu a mohol by som ešte pokračovať vo vymenovávaní iných tuctových charakteristických vlastností dnešnej generácie obyčajných dievčat. ()

Hopper

Mňo, jediný dôvod prečo vôbec dokážem napísať niečo o uvedenom seriáli je fakt, že mám pocit akoby u nás celý deň nešlo vďaka JETIXu nič iné a začína to byť pomerne otravná záležitosť. Ujačané, jedna epizóda rovnaká ako druhá ale preb 10-12 ročných zrejme to pravé. Čo nepoteší.... ()

muoaner

Mít hrdinky tak o 2 čísla větší poprsí a rozhalenější kombinézky tak by se na to dalo koukat s odkazem na manga, ale to by potom nebylo pro děti i když dneska už ty fakani vyděli snad všechno a pochybuju, že se zastaví u sledování této kraviny, spíš si pustí cod a zachrání svět po svém. ()

Zalost

Ano, je to animovaná teenagerovská variace na Charlieho andílky. Ano, je úmyslně "poněkud jednodušší". Ale přesto dokáže být po čertech zábavná a je poznat, že i sami tvůrci berou Totally Spies s osvěžujícím nadhledem. ()

bibbi

V podstatě blbost, ale našla se i světlá stránka v podobě decentní parodie na středoškolačky z Beverly Hills žijící z nakupování v oblíbeném obchoďáku, návštěv u kadeřnice a kosmetičky, a největší průser je zlomený nehet nebo nedejbože dva nehty, DVA! ()

croxika

Bola by som sama k sebe veľmi pokrytecká, keby som už len z mojich osobných sentimentálnych dôvodov nedala plný počet. O tomto bola časť môjho detstva. Čakanie na tú správnu hodinu, kedy dávali na Jetixe (:D) dve časti, ktoré som nemala problém pozrieť, aj keď som ich už predtým videla. A treba uznať, istú myšlienku to má, vďaka ktorej sa to odlišuje od ostatných animovaných filmov. A je to veľmi pekný animovaný seriál pre mladé baby- hravý, vtipný, akčný, dievčenský, zaujímavý :) Škoda, že už nemám 10 :D Samozrejme, 5* dávam hlavne z osobných pohnútok, rozhodne sa týchto 5* nedá porovnať s 5*, ktoré som dala napríklad Forrestovi Gumpovi. ()

figliar

Aj keď je seriál určený pre podstatne mladšie publikum, musím sa priznať, že som aj ja veľakrát prepol na novú časť Špióniek. Aj keď je skoro každý diel rovnaký a zápletka je vždy vyriešená rôznymi vychytávkami a serepetičkami, ktoré špiónky vytiahnu z kabelky, podpätku či rukáva, pozeranie bolo stále celkom zábava. ()