Dvě nevěrné kamarádky předstírají, že spolu odjíždí na víkend, aby měly před svými partnery alibi. Jedna z nich se ale ztratí a spletitá síť lží se začne povážlivě trhat. (Netflix)

pichta

Béčkovy film, kde zapletka bola taka +/-, jej vysvetlovanie trochu slabe, viac logickych chyb. Vykony hercov nic moc, kamera a réžia...tiez nic moc ()

gggggg

Bol to vcelku slušný thriller, avšak točený klasickým štýlom a moc priestoru na prekvapenie tu nebolo. Záver síce prekvapil, ale určite som sa s ním nestotožnil a pokazil mi dojem s celého filmu. ()

LadyCarousel

Bylo to trochu nepredvidatelne predvidatelne, ale po dlouhe dobe jsem si vodila hlavni hrdinku jako loutku, rozumej ze vzdy jsem si rekla: nechovej se jak... a udelej tohle...a ona kupodivu vsechno udelala spravne. A to neni caste, ze by se hlavni hrdinka nechovala jako kdyby ji vymyly mozek. Mozna to bylo tim, ze byla soudkyne? Za me dobry. ()

aznaho

Zbytečně tady plivete! Je to skvělá holandská kriminálka. Rozhodně popisuje současnou digitální společnost, plnou milosrdných lží. Casting taky fajn. Dávám pět⭐️ ()