Na dlažbě, v otevřeném vztahu, bez sexu a rozvedený. Tihle čtyři chlapi z Madridu se snaží přežít ve světě, který od mužů očekává úplně jiné věci, než jsou zvyklí. (Netflix)

klukluka

Jsem jasná cílovka- bílej heterosexuální chlap z vyspělejší části Evropy 45+. Klidně by mě k sobě mohli přibrat- Raúl, Santiago, Pedro, Luis a teď nově ještě Michal. Když na ně koukám v televizi, tak se celkem bavím, protože i strašně smutný věci jsou tady pojatý jakože vtipně a s nadhledem. Naživo bych se s nimi ale v té naší partě utrápil. Protože to, co se těm chlapům děje, to žádný vtipný východiska a příhody nejsou. To je přehlídka životních karambolů. A já, snad že se těm nešťastníkům lehce podobám, se v některých těch průšvizích nacházím a asi si to neužívám tak, jak to autoři zamýšleli. Není to pro mě chichichacha, ale čím dál víc spíš bůhehe. Takže tak. ()

Necrotongue

Konečně jsem se dočkal seriálu o vztazích, na který se dokážu dívat, aniž bych si toužil prorazit ušní bubínky a vypíchnout oči. Proč? Protože scénář není slzopudnou prudou útočící výhradně na muže a jejich nedostatek empatie (která z nás byla po celá léta záměrně extrahována- netýká se mladších ročníků, ale vzpomeňte si vy starší, co jste asi slyšeli doma, ve škole a kdekoli jinde jako první, když se vám chtělo brečet), ženy tady taky dostávají svůj díl, a protože byla celá záležitost tak hezky vybalancovaná a hlavně krajně zábavná, šel jsem po první sérii do plné palby, protože jsem si přišel na své já i má bránice. / Poučení: Začínám být alergický na slovo toxický. Kdykoliv nejde člověk s proudem a vyjádří názor, který nekoresponduje s názorem většiny, tohle nebo podobná slova se vynoří jako exkrement v bazénu. ()

marhoul

Pár blbostí mě vyrušovalo, ale velkoryse je odpustím, protože skvělá zábava, chvílemi řehot, jaký už dávno u seriálu nezazněl. Bavila mě každá z postav, ale bomby jela Ester. 😆😆😆 ()