JFL

Někoho slow-TV záběr krbu ukolébá, ale Casper Kelly, tvůrce zběsilého meta-televizního kraťasu Too Many Cooks, při civění do plamenů zapomněl držet sovu fantazii na uzdě. Grandiózně nevyzpytatelná komedie, horor i satirická reflexe soudobé audiovize, příznačně vytvořená v zázemí dlouhodobého inkubátoru bizarní kreativity Adult Swim. ()

JamesSi

Adult Swim se rozhodlo tenhle rok vydat needitovaný dvouhodinový záběr na krb, který si můžete dát na vaši HD televizi, aby jste měli pocit hřejivého krbu o Vánocích. But wait a minute, proč to je hodnoceno TV-MA pro sprostá slova, násilí a krátkou nahotu? Proč to režíroval týpek stojící za Too Many Cooks? U Yule Logu je nejlepší, když do něj půjdete naslepo. BACHA MÍRNÝ SPOILER: Každopádně co se týče hororových komedií o špatně objednaném ubytování na Airbnb, tenhle krb u mě jasně vítězí nad letošním Barbarianem. ()

Zagger

scenaristicky gulas, zmet nahodnych scen okolo stejneho krbu na hrane odpadu, pry lepsi nez Barbarian lol, tak urcite... zaujme mozna teenagery, ani jednou jsem se neusmal. Kdyz to porovnam napriklad s Tucker and Dale vs. Evil, tak tohle v porovnani je naprosty odpad. No a kdyz jsem se koukl jak vypada "reziser" krbu, vsechno do sebe tak nejak zapadlo. Film je vhodny jedine z nudy, a i pak na vlastni nebezpeci ztraty casu. ()