Dokumentární seriál, ve kterém Harry a Meghan promluví o různých peripetiích, které museli bok po boku překonat od prvního rande až po odchod z královské rodiny. (Netflix)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (4)

Harry a Meghan (2022)

Dokument o jedněch z nejbohatších a nejznámějších lidí na planetě. Meghan je zde sakrifiována že se divím, že se nestala svatou už za svého života. Harry působí jako větší tvrďák než mluví. První a úvod druhého dílu má téma jakou máme zodpovědnopst za paparaze my jako konzumenti médií tím, že uspokojujeme svou zvědavost a touhu po drbech? Britská veřejnost je v tomto zvlášť úchylná a bulvár zde ovlivňuje veřejné mínění. Měla by být veřejně přístupná data chráněna před svobodou projevu? Harry a Meghan na tomto dokumentu vydělali balík peněz, stejně jako na knize, která popisuje podobné. Druhý díl je o traumatu Meghan, že je míšenka. Je sexistka od dětství, pochází  rozvedeného manželství. Myslím že pár se k sobě hodí. On z fašistické britské kultury, ona z genocidní brutální americká, která se agresivně šíří do EU, kde způsobuje demografické vymírání a živí novoui ideologii multikulturalismu, což je defakto nahrazení evropských obyvatel africkou a arabskou kulturou během padesáti let. ()

Epizoda 2 (2022) (E02)

https://dokumenty.tv/harry-a-meghan-komplet-1-6-dokument/ ()

Epizoda 4 (2022) (E04) odpad!

První globální princena v globalizovaném světě. Ze současných záběrů Meghan a těch přes pěti lety je vidět, že jako všechny africké baby stárne rychle jak kornout zmrzliny v parném létě. ()

Epizoda 6 (2022) (E06)

https://dokumenty.tv/harry-a-meghan-komplet-1-6-dokument/ ()