Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého. (Continental film)

ondraondra

Cool Girl! je produkčně dobře zvládnutý film. Herecky už ale zas tak moc ne. A příběhově už vůbec, jelikož se jedná o jednoduchou a dost stupidní zápletku, na jejímž konci se vše zázračně vyřeší. To ale není nic neobvyklého, takže moc nechápu tu celkovou nenávist. ()

blackkocour

je to tak, shawshank je oproti cool girl hovno. V paradementím vesmíru se to jmenuje Shit Buzna, v hl. rolích obsazená Sugardenny, shopaholicadel a žaludova fiktivní snoubenka Mirka.. ()

psychoJoa odpad!

Wow, to je fakt tvrdé dno. Hůř nehrají ani malé děti. Asi bych odpustila přiblblý a zcela odhadnutelný scénář, ale ty těžce vykonstruované hádky, u kterých těm “hercům” cukají koutky nebo drmolí repliky tak rychle, že jim není rozumět… to fakt ne. A připodobnění ke studentským filmům si odpustím, protože i ty dosahují vyšší kvality! A pro všechny, co by to chtěli zkusit jako já: nemá to smysl… fakt žene. ()

klukluka odpad!

Aktuálně 8-mi procentní klenot. Filmů s podobně špatným hodnocením jsem moc neviděl. A já tomu ten obdivuhodnej rating rozhodně nemíním kazit. Je to zasloužený a tenhle odpad! je neotřesitelnej, protože ten film je regulérně otřesnej. P.S.: Asi už vím, co tím chtěl básník říct, když vymyslel okřídlené rčení ‘Ses posral v kině’. Neměl jsem k tomu daleko. ()

Elyonka odpad!

Věděla jsem, že to bude blbost. Ale že to bude tak špatné? Wow. Musela jsem si to pustit zrychleně aby se to dalo dokoukat.😃 ()

xmatysekx

Podle trajlerů jsem čekal pohodovou, mírně podvratnou blbinu s fajn herci a s lehkým girl power poselstvím. Ale jak se film rozjel, připadal jsem si jako bych seděl v letadle, které někdo unesl a teď s ním stoupá někam do stratosféry. Respektive do satirosféry - nejen, že to bylo mnohem vtipnější, nápaditější a ulítlejší, než jsem čekal, ale je to i skvělá feministická satira, brutální i citlivá zároveň. Ano, polopatická a místy stereotypní, ale konkrétně v Česku, kde je feminismus sprosté slovo, bych si fakt nestěžoval na to, že film tohle téma tak pře(d)žvýkává. Že jde jedinečný a originální počin, bylo jasné už z traileru. Ale teprve ve filmu poznáte, že je to i velmi chytrá a dospělá satira. Děti většinu vtipů nepochopí a už teď lituji rodiče, jak budou muset odpovídat na otázky jako "Mamííí, a co je to ten influencer?". Vizuální nálož je to intenzivní (možná až moc, jsem rád, že to má pod dvě hodiny). ()

mira007

" Teď když máš amputovanou nohu, tak spolu nebudeme chodit.." za tenhle vtip nemůžu dát míň než jednu hvězdu, jinak tento český film o třech influencerkách, které hrají doopravdové influencerky, které jedou na soutěž cool girl, jejíž smysl a smysluplnost mi úplně unikl, mi nějak nedopřál filmový zážitek dle představ. Snad bych přehlédl, že to celé působí Magnuskovsky, s hloupými dialogy, ochotnickými výkony ( ikdyž některé nové tváře osvěžující ), jenže nemůžu přehlédnout, že je to od první do poslední minuty ukrutná konstantní nuda. ()

Oralfabet odpad!

Z velké části jen úsměvně naivní, otřesně napsaná a obsazená, komicky melodramatická, hodinu a půl dlouhá reklama, která nejspíš příliš nezaujme ani svou cílovou skupinu diváků, protože ti nejsou při sledování schopni udržet pozornost déle, než dvacet vteřin... Rozuzlení dějové linky s Anet a Oldou ale zanechalo extrémně nepříjemnou pachuť - Kokot Olda zničehonic začne obviňovat svou kamarádku z toho, že ho bere jenom jako svýho poskoka nebo gay kamaráda, i když ve skutečnosti byl celou dobu jejich vztah vyobrazen prostě jako normální přátelství, a Olda nikdy nebyl schopnej sesbírat odvahu k tomu, aby dal jakkoli najevo, že by chtěl, aby se ten vztah vyvinul v něco jinýho. Pak Olda Anet zachrání před jedním z porotců soutěže, co jí zničehonic v backstagi začne sexuálně obtěžovat, načež zase nasraně odkráčí, jako kdyby to byla její chyba, že se do té situace dostala. No a skončí to tím, že se mu Anet omluví prostřednictvím srdceryvné klavírní balady, a dají se dohromady. FUCK OFF. Nebudu tvrdit, že je kvůli tomu tenhle film přímo problematickej, to by ho asi někdo musel brát aspoň trochu vážně, ale tenhle "proč holky nechtějí hodný kluky jako jsem já, jenom hajzly" narativ je extrémně toxickej a rozhodně by neměl být vyobrazován v kladném světle. Sorry, Jeremy, ale natočils absolutní sračku. ()

jarmik odpad!

Bylo to opravdu tak zlé, jak jsem se obával. Kupodivu třeba A. Šulcová zvládla asi dvě scény zahrát téměř uvěřitelně, protože ten děj byl stejně chaotický, nesmyslný a zároveň klišoidní jako tvorba influencerů tohoto typu. Jinak byla hrozná a další neherci taky. A herci snad za těch pár štěků dostali solidní love, aby se ten trapas vyplatil. Některé momenty byly tzv. ultrawtf po všech stránkách, např. běžecké závody. :D :D Celkově prostě megapíčovina. Tentokrát si dovolím být přisprostlý… P.S.: Ty jejich rty jsou mocinky fujky. ()

Bozvav odpad!

Není moc co napsat. Tohle dílko je ve všech ohledech tak špatné, jak jen může být. Možná kdyby mi bylo 12 let a byla bych úplně pitomá, tak snad by mne mohl snímek nějak oslovit. Herecky ubohé, dialogy strašlivé, vizuálně neatraktivní a příběh nula. Něco tak hrozného už jsem dlouho neviděla a snad už dlouho neuvidím. Od vypnutí po 15 minutách mne odradila jen snaha o objektivitu a zvědavost, jak se v dnešní době prezentuje období adolescence mladých žen. Nechápu účast starší generace hereckých tváří, asi jsou fakt finančně dost vyždímaní, že se odhodlali propůjčit k něčemu takovému. ()

Ydrosten odpad!

Poď deme na to. Ne dík, mrkni na recenze a hodnocení. Tak zrovna čsfd se nedá věřit, 90% lidí jsou tupé stádo co opakuje všechno po ostatních. No nevím, u českých filmů si nemyslím že jde o veledílo. Pojď. Ne. Sakra jdem. Tak jo ... ... ... ... ODPAD ()

Olík

Možná to bude vypadat, jako klasické „za mého mládí byla tráva zelenější“ zapšklého boomera, který nechápe dobu, v které se víc než poctivou prací dá vydělat tanečky na TikToku, ale tohle je špatně od Andulky po Žížalu. Špatně napsané, špatně (v případě hlavní influencer trojice příšerně) zahrané, špatně natočené, špatně vytřené podlahy, špatně doplněné regály, špatné známky na vysvědčení, špatně všechno. Jenom jedna poslední otázka a pak už jenom rychle zapomenout. Pro koho byl tento „laureát“ Českého lva natočen, když se mu smějí i náctiletí hltači sociálních sítí? ()

domirovec odpad!

Tenhle film byl jako ten nejvíce frustrující test z matematiky - byl pěkně na hovno, ale cítil jsem se úžasně, když už konečně skončil. ()