Čilý obchodník Frank Verstraeten měl peníze a chtěl žít disko. Tak si otevřel největší klub ve Antverpách, s působivým programem a nejlepším zvukem ve městě. Příběh dle skutečných událostí ukazuje, že devadesátá léta nebyla divoká jen v Čechách, ale i v Belgii. (Dny evropského filmu)

oldy

Nevim proč je tu psaný žánr jen drama,ale je to i komedie :) O tom klubu jsem myslim ještě neslyšel. Bavilo mě to. 8/10 ()

noizcore

Gangsterka zasazená do zlaté éry klubové scény - devadesátých let, kdy vše bylo možné. Vzestup a pád mladého podnikavce baví celou stopáž a díky soundtracku jsem si připomněl některé zapomenuté klubové hymny (The Prophet, Nightmare a další). 7/10 ()

jack_scott

Velmi pěkně a poutavě natočený životopisný snímek, který nenudí, místy člověk fakt nečeká, že to tak mohlo být....ale Frank byl holt dost šílený člověk na to, aby to tak fakt mohlo být. Pozoruhodné. Provedení i herecké výkony super, za mě solidních 80% a ****. ()

vojacekr

Kamera byla neskutečná ruku v ruce s režií. Střih, stejně jak dramaturgie, zvuk i OST. Ale příběh samotný mě vystřelil ze sandálů. ()

Mates Hradecky

"Vzpomínáš, taky v tom´s žila, tak nedělej, že si jiná..." aneb vzpomínkové retro pro ty, kteří zažili divoké devadesátky. Velmi dobře obsazený polodoku film, kde většinu postav, i vedlejších, jen tak nezapomenete. Trocha nostalgie nikoho nezabije, nebo ano? ()

Hexx

Na základě skutečných událostí. Obvykle snímky tohoto typu nevyhledávám, ale když mám blízko (retro) devadesátým létům, které jsem prožil na nejedné super párty či diskošce, ihned jsem věděl, že výjimka potvrzuje pravidlo. Následně po shlédnutí traileru jsem byl nostalgicky tak unešen, až jsem musel druhý den zjistit, zda-li samotný film potvrdí naznačené kvality. Nu což vám budu povídat, od začátku se jedná o skvěle natočené drámo, které není třeba dohlazovat zda to bylo tak či onak nebo jinak. Hlavní představitel, génius, mamánek a vizionář v jedné osobě, rozjede svůdný byznys v prvopočátku s počítačovým příslušenstvím, později však nakopne parní lokomotivu do nejexcelentnějšího párty podniku současnosti! A že mu to jde zprvu od ruky, o tom není pochyb. Bohužel se však, jak už to s dramaty dlouhé stopáže bývá, začne zacyklovávat do svého ega, instaluje kamery vůči své vyvolené, a tím pádem si podkopává žebřík, na kterém balancuje hodně vysoko (cca na dvacáté příčce odspodu). Zároveň pohřbívá kamarádství jednoho z nejlepších přátel, dost možná toho nejlepšího a jediného. Čímž si samozřejmě současně koleduje o malér. 138 minut mi opravdu nevadilo a užíval jsem si každou minutu. ()

Zaks

Až do zlomového okamihu to bola bezstarostná nadupaná jazda, na ktorú sa veľmi dobre pozeralo. Potom sa rozbehol kolotoč plný intríg a zvláštneho chovania hlavných postáv, čo už zábavné moc nebolo. Film však po celý čas tiahne dobová hudba, 90´ vizuál a King of P :-) ()

bycer

Výborná záležitost, klubová scéna devadesátek v Belgii, člověk rád zavzpomíná.Parádně odvyprávěný příběh, skvělí herci a hudba. Rád se podívám znovu = takže slastných 5***** ()

biscuit

O moc lepší, než jsem očekával. Zábavně vyprávěný i natočený. Paralela s Discolandem je krásnou ukázkou toho, jakou postsocialistickou prdelí jsme tehdy byli a zároveň to ve mně vyvolává otázku, proč i po tolika letech, je tady u nás toho křupanství pořád ještě, na můj vkus, tak moc. ()