Americká romantická komedie vypráví o mrzutém manhattanském zubaři Bertramu Pincusovi (Ricky Gervais), který podstoupí operaci, při níž nečekaně zemře, ale za pár minut znovu ožije. Poté zjistí, že má schopnost, o kterou rozhodně nestál - vidí duchy a může s nimi komunikovat. A co je ještě horší, duchové po něm neustále něco chtějí. Navíc ho jeden z nich, někdejší byznysmen Frank Herlihy (Greg Kinnear), zatáhne do intriky, týkající se jeho ženy Gwen (Téa Leoni). Ta se totiž chce znovu provdat za muže, jehož Frank podezírá z nekalých úmyslů, a díky tomu se všichni zamotají do zábavné leč prekérní situace mezi tímto a oním světem. (HBO Europe)

m.gunzel

Komedie?Marně přemýšlím kolikrát jsem se u filmu zasmál,že by ani jednou.A o romantice nemůže být ani řeč.Naprosto zbytečný a nudný film s nesympatickým hlavním představitelem. ()

+sfinx+

Musím dát tři hvězdičky, přestože bych rád dal čtyři - ty si ale nechávám pro film A co když je to pravda?, který mi připadá lepší - už proto, že s podobným námětem přišel první. Druhý důvod je v žánru těchto filmů. Přestože jsou stejné u obou filmů (romantický, komedie), tento je o něco méně vtipný a o něco méně romantický. Herecky to vyjde nastejno. ()

ciapok

tento film je tak americky pozérsky, schematický, programovo dojímavý a husto servírujúci, ale... ja si ho púšťam minimálne 2x za rok už pekne dlho :) Kristen Wiig je taká neodolateľne chrumkavá, že jej už odpustím aj tie najhoršie role nasledovných 180 rokov a to isté platí o Tei Leoni. A Ricky Gervais je okrem Johnyho Deppa jediný chlap, kvôli ktorému som pozeral celý film (a nie raz). Dôležité upozornenie pre tých, ktorí trojicu uvedených hviezdičiek neznášajú - budú ich neznášať ešte viac :D ()

juro

Lepší americká romantická komedie :-) myslím že nikoho neurazí - moc lidí asi nenadchne ale dívat se na to dalo úplně v pohodě - ani jsem se nenudil dokonce chvilkama i bavilo :-) 4 hvězda za sexappeal pro Tea Leoni :-) ()