Při pátrání po mužích, kteří napadli Dunju, se Blumová ocitne na děsivých místech. Její rodinu ale mezitím začne sledovat podivné auto. (Netflix)

Anderton

Tak Priateľka smrti (seriál, aj postava) sa vydala takým smerom, aký v tomto žánri málokedy vidíme. Všetko, čo sa odohrá v tretej časti je veľmi nečakané, ide takpovediac proti pravidlám žánru a ťažko povedať, kam to celé môže smerovať. V skratke vieme, že už nie sme v klasickej detektívke, ale skôr v rakúskej a netflixovskej snahe o Coenovcov. Možno už hlavnej postave ani nebudete držať palce, len sa budete zabávať nad jej nepatričnou snahou dopátrať sa pravdy. ()

Necrotongue

Tak mám za sebou první polovinu a zatím se pro mě jedná o jednoznačně příjemné překvapení z rakouských Alp. Když jsem se seriálem začínal, měl jsem velké obavy, ale po třech epizodách můžu konstatovat, že jsem něco takového vůbec nečekal. Myslel jsem, že budu moct hlavní hrdince fandit, ale teď už si tím nejsem ani zdaleka jistý. Děj se rozhodně vydal úplně jiným směrem, než jsem čekal, a mně to určitě nevadí. Zarazilo mě jak snadno se dá manipulovat s torzem lidského těla a zaujalo mě, jak se dá opustit svět náš vezdejší způsobem odpovídajícím profesi. / Poučení: Bez vzduchu nepřežiješ. ()