Here for Blood

• USA Here for Blood

Když je jeho přítelkyně Phoebe (Joelle Farrow) zavalena zkouškami na vysoké škole, Tom O'Bannon (Shawn Roberts), profesionální zápasník, který se snaží vyjít s penězi, souhlasí, že na poslední chvíli nahradí její dobře placenou práci chůvy. Tom přijíždí do izolovaného rodinného domu, kde se seznámí s předčasně vyspělou desetiletou Grace (Maya Misaljevic). To, co začíná jako klidná noc s pizzou a videohrami, se rychle zvrtne v krvavý, násilný chaos, když se Tom a Grace ocitnou v boji o holý život, když se do domu snese nadpozemský kult maskovaných vetřelců. (JasonCZ)

ricci.s

Splatterová komédia o zápasníkovi, ktorý sa musí postaviť skupinke okultistov, aby zabránil otvoreniu brány do inej dimenzie pomocou rituálu... Pokiaľ to divák nebude brať vážne, tak si to celkom užije. Je to tradične prehnané, takže budú sa sekať hlavy a striekať hektolitre krvi presne tak, ako to máme radi. O nič iné tu nejde. Prekvapivo však chýbala erotika, na ktorú som v podobných hororoch už akosi zvyknutý, a záver mi prišiel nezvládnutý. Bol som zvedavý, čo z tej inej dimenzie vyskočí, ale napokon nič moc, tvorcovia mali očividne obmedzený rozpočet, ktorý im veľmi nedovolil experimentovať. Spokojnosť celkom áno, na jedno pozretie pobavilo. ()

oveckaoa

Kulturista hlídá příbuzné co se musí učit na testy  malou holku  ona si pak až se naučí  za ním dojde a vystřídají se. Mezitím ho napadnou sektisté co tu holku chtějí obětovat. Jako komedie to nefunguje jelikož ty postavy jsou debilní třeba chlap chce zabít někoho kdo chce zabít jich a ženská mu káže o tom, že nemůže zabíjet lidi jako horor je to lepší, ale taky nic co vybočuje z žánru. Gore dobré, ale působí levně to je častá chyba těchto splatterů bohužel tady třeba z borce tečou galony krve a ženská stojí u něho, aby to na  ni teklo a prostě neuhne kousek dále . P.s. ten konec je co za sračku, že zhruba 50 kilová ženská a děcko utáhnou cca 100 kilového chlápka ? P.s. 2 Druhý díl bych bral  60 procent ()

Arsenal83

Hororová komédia, viac komédia ako horor, s nadmerným gore, kde sa oprávnene bojíte, že nejaká tá krvička vystriekne na vás už aj z obrazovky. Našťastie ale nejde o krv Hellebrandta, takže môžeme ostať pokojní. ()

JASON_X

Dobrá práce maskérů a trikařů (tedy dobrá samozřejmě v rámci žánru "poklesle zábavné nadšenecké poloamatérské béčko"), sympatický týpek v hlavní roli, i ta malá holka byla fajn, ovšem úroveň humoru poplatná dětem nebo infantilním mentálům a zápletka jakbysmet. Celkový dojem určitě lepší průměr, krve je dost a člověk si nostalgicky vzpomene na nějaké ty staré VHSkové mozkovýplachové krváky. ()

darkrobyk

Chůva v akci Dudlíkátor Tom, je typický železobeton (železné svaly a beton v hlavě), což já moc rád nemám. Lepší je neotřesitelný namakaný hrdina, než blb, kterého musí zachraňovat desetiletá holka. Vůbec sympatické postavy tu nejsou, a navíc nechybí ani oblíbené klišé v podobě blbé blondýny. Zdánlivě běžný home invasion se promění v útok pošahaného gangu ovládaného temnou silou. Otřepaný námět je fajn, ozvěna osmdesátek zaznívá naplno. Jenže to není řádná splatter podívaná, byť nechybí rudé fontány, utrhané hlavy, smažení na vařiči či půvabné využití sekáčku na maso. Je toho ale ve výsledku málo a na střeva ven nedojde. Ze všeho nejvíc mi však vadila stopáž, páč chatrný a kolísavý děj nedržel film pohromadě. Vystřihnout tak půl hodinky, dostal by snímek jiné grády. Na druhou stranu na mordy se hezky koukalo, postavy statečně ječely, a tak vyloženě zklamaný nejsem. Ovšem ty 3* jsou slabé a na film se už nejspíš nikdy nepodívám. ()