Vánoce s tebou

• USA Christmas with You

Popová hvězda, která hledá inspiraci na vánoční hit, se sejde s mladou fanynkou, aby jí splnila velké přání. A díky tomu najde konečně lásku. (Netflix)

Kekik

Jsem velká milovnice českého dabingu, ale v poslední době, kdy se jede na kvantitu na úkor kvality, a zvláště u Netflixu, jsem po 35 minutách filmu přepnula na originál. Zjistila jsem tak, že Ricardo není gay (v českém dabingu jsem si z jeho hlasu byla jistá, že je), a také Angelina byla hned mnohem sympatičtější. Hlas Kateřiny Lojdové se na představitelku Angeliny ani trochu nehodil. A nejen u ní. Co se týče filmu, tak se jedná o 100% klišé s naprosto předvídatelným dějem. A také totálně přemrštěná vánoční výzdoba (ale to já můžu, i když i na mě tady těch světýlek bylo až moc). I tak ale film nepropadl. Konec se velmi vydařil, byť to bylo jasné už od začátku, jak se to vyvine. Ovšem u jakého filmu tomu tak není ? Píseň, kterou spolu stvořili, je nádherná. A sama představitelka moc hezky zpívá. Ještě bych vytkla příšerný make-up u Angeliny. V mnoha scénách vypadala příliš staře. Když měla na sobě méně šminek, hned byla líbivější. ()

mia.com

Jiste, dalsi levny podprumerny film o nicem. Ale Aimee jsem si oblibila v Luciferovi, je to kocka. Na to jedno podivani a navozeni vanocni atmosky to staci v poho. Jen ten Freddie je uz faaakt starej. ()

ElleMcDee

Páni, tak Freddie Prinze Jr. ještě žije? Bylo fajn ho zase vidět na filmovém plátně, ale bohužel s Aimee Garcia neměli žádnou chemii a nehodili se k sobě. A to mám oba ráda. Je to zkrátka další typická vánoční klišé romance s předvídatelným dějem, přemrštěnými dekoracemi a dialogy, které jako bych slyšela už stokrát předtím. Ale tak na oddych je to fajn. ()

Wajny13

Sakra, co to s těmi vánočními filmy je?! Tohle prostě ne. Málo uvěřitelný příběh, krkolomné situace, stupidní rozhovory a píseň, která mě tedy nijak extra nezaujala. Ústřední dvojice neměla mezi sebou žádnou chemii a ty dva se k sobě vůbec nehodili.  Kostýmy a makeup byl strašný, Aimee zde působila hrozně staře.  Konec byl předvídatelný. ()

derylla

Roztomilá vánoční oddechovka, kde hrají - až na Prince - ne tolik známí herci, což vždy kvituji. Celý film je prokládán vánočními melodiemi a na závěr nový moc povedený song. Ten happening jsem jim jednoduše věřila... a o to ve vánočních filmopohádkách přeci jde :) ()

janmatys

Tohle je tak sladce hloupý, že je to vlastně skoro dokonalý. Na nic si to nehraje, nemá to šílenou stopáž, herci jsou sympouši, a i přes známá klišé se na to kouká dobře. Hvězda navíc za Aimee, protože ta je mi sympatická už od dob Lucifera, a doufal jsem, že dostane sólo příležitost. No a její krása je už tou pomyslnou třešničkou na dortu. 70 procent bez větších problémů. ()