Vánoce s tebou

• USA Christmas with You

Popová hvězda, která hledá inspiraci na vánoční hit, se sejde s mladou fanynkou, aby jí splnila velké přání. A díky tomu najde konečně lásku. (Netflix)

derylla

Roztomilá vánoční oddechovka, kde hrají - až na Prince - ne tolik známí herci, což vždy kvituji. Celý film je prokládán vánočními melodiemi a na závěr nový moc povedený song. Ten happening jsem jim jednoduše věřila... a o to ve vánočních filmopohádkách přeci jde :) ()

Arsenal83

Amerika po netflixovský vyzerá tak, že to tam je samý Aziat, Hispánec, černoch a belosi sú skoro vyhynutý druh. Márne som tu nejakého hľadal. Vianočná atmosféra minimálna, herecké výkony kŕčovité, že ani make up neskryl tie permanentné vrásky. ()

Marze

Pro divaky, kteri se chteji citit svatecne v magickem case pres skutecny svet, v nemz zijeme. Typicka Hallmarkovska produkce. Nic zabavneho, nuda. Hrozna hudba, hloupe, predvidatelne, s tupymi dialogy, nulova chemie mezi postavami. Symbol Ameriky pred padesati lety bila blondynka je vyhynuly druh a uz ji na ulicich nikde nepotkate.  "Tyhle saty? Dobra volba".Klise vsech prodavacek. Uz jste nekdy zazili,aby vam prodavacka rekla "no co jste si to hrozneho vybral!". ()

Lacike

Klasický Hallmark/Netflix Vianočný film pre ženy. Príbeh o nejakej nafrnenej žene z veľkomesta, ktorá príde na vidiek, aby sa dala dokopy a zistila čo sú skutočné hodnoty atď. Bohužiaľ tá nafrnená speváčka ma tentoraz srala + sa tam na môj vkus príliš spievalo. Ale rád som videl Freddie Prinze Jr. Ešte žije aj keď už riadne zostarol. Celkovo taký akotak pozerateľný mierny podpriemer. 4/10. ()

carly

Ja tomu filmu nemám čo vytknúť. Milé postavy - Mo a Abuela sú najlepšie, dobrí herci, príjemný príbeh. Na jednej strane sa všetko stalo strašne rýchlo - ale je to vianočná romanca, tak čo iné čakať, na strane druhej som ocenila, že tam nasilu netlačili žiadny externý konflikt. Hudba je taká všelijaká, ale vyslovene neprekáža, veľké plus dávam bilingválnemu spievaniu. Hlavná dvojica je uveriteľná, plus je super, že sú v podstate jedna veková kategória. Presne toto očakávam od vianočnej romance. ()

tomik99

Další levný film z produkce Netflixu, který je cítit svým typickým pojetím z úvodních titulek na míle daleko. Už jen celá zápletka skládající se z nereálného a utopistického příběhu, kdy světová hvězda z velkoměsta najde lásku v postarším muži z americké vesničky,  je úplně mimo. Ono ale i provedení za nic moc nestojí. Film se chce opírat o hudbu, ale nabídne sotva jeden song, který je navíc velice průměrný. Freddie Prinze Jr. zachraňuje, co se jen dá, ale má to setsakra těžké. Aimee Garcia je v celé řadě scén umělá a jednotvárná, cesta se k ní hledala velice těžko. Celý film se zřejmě odehrával na černošsko-latinské škole, jinak si nedokážu vysvětlit, proč jsme v New Yorku a v jiných městech viděli jen jednoho bělocha. No nic, to ale není problém celého filmu. Abych to ale jen nehanil, film má alespoň určitou vánoční atmosféru, pozitivitou jen srší a dokáže navodit myšlenky, že je celý svět zalitý sluncem. ()

chrispe

To se takhle sejde ta divná holka z Lucifera a Freddie Prince Jr. (Kdy proboha tak zestárl? Kdy jsem JÁ zestárla? A proč nosí furt ten samej účes?!) a zkouší vánoční romanci. No... a já jsem na rozpacích. Ze začátku jsem tomu celkem věřila, ale postupem času jsem si říkala, že ve Freddiem fakt nevidím tátu, který by mohl okouzlit popovou hvězdu. Spíš takovýho nemastnýho, neslanýho ňoumu. A Aimee Garcia - byť se snažila - to sama neutáhla. Chemie nula nula prd. Vánoční atmoška tři z deseti. Přesto se mi to zdálo pořád o fous lepší, než Vánoce na spadnutí. ()

haWranka

Ech. Asi jen za představitelku hlavní role, kterou mám ráda v Luciferovi. Bylo to velmi naivní, uspěchané, neoriginální, ústřední píseň (kolem které se vše točilo) absolutně nezaujala. Škoda, doufala jsem v příjemnou atmosféru Vánoc a ta se moc nedostavila. ()

Jonatána

Pohodové podívání v sobotu večer, když v telce nic nejde a nemáte chuť číst. Jak už tady někdo psal, český dabing děs, já jsem nevydržela těch 35 minut jako uživatelka Kekik, přehodila jsem to na angličtinu s titulky ani ne po 5 minutách. :-) Při pohledu na tu šílenou výzdobu u Miguela doma mě jen napadlo, že něco tak hrozného bych doma nesnesla, ani kdyby mi platili. Ale jinak za mě docela příjemný film. ()

zipacna

Na začátku jsem vycítil snahu o podobnost s filmem Music and Lyrics, na který nedám dopustit. Ale úplná kopie to nebyla. Byla to ale vcelku obyčejná romantická komedie, ničím nevyčnívající. Snad jenom pro mě ne moc známým Freddiem Prinzem jr., který nebyl v této roli vůbec špatný. A ke třem hvězdičkám tomu asi dopomohlo i to hispánské prostředí. Takže nakonec to byl celkem fajn film k víkendové večerní siestě. ()

Athree

No... Asi nemám slov. Kýč vedle kýče, výkony nemastné, naprosto žádná chemie. Klasický scénář, který buď slouží k vymývání mozků, nebo k uspokojení náctiletých posedlých každou rychlokvaškou, kterou nám letos Netflix na Vánoce prezentuje. Ztráta času. ()

wdc

Angelina byla sympatická, Miguel ne a ani se k ní nehodil. Příběh dobrý, ale provedení horší. Celkem povrchní, rádoby vtipné a málo opravdovosti. ()

Heywood

Prostě stejný problém, když se čtyřicátníci blíží se k 50 "zamilovávají" a to prostě není ono ani ve vánočním filmu. Prinze jr vypadal jak buran, co pěstuje slepice a Garica byla jen o trochu lepší. Kompars okolo byl klišoidní a karikaturní prosáklý politickou korektností až to bolelo. Ano bílí a USA už asi úplně vymřeli... rozhodně v tomhle filmu. Už to skoro smrdí rasismem.. 40%. Škoda, dal se ten potenciál lépe uchopit. ()

zuzzz.man

Utrpení. Proboha, teď přemýšlím, kdy jsem tak zestárla, když koukám na Freddieho, kterej teda vypadá strašně. A ještě hůř hraje. Chemie vůbec žádná, dialogy úplně mimo, hudba bohužel také. Zapla jsem jen kvůli hlavní hrdince, kterou jsem milovala v Luciferovi.. ()