Začínající reportérka vyšetřuje sérii záhadných vražd během ekologické katastrofy na Floridě. Vraždy vedou k uprchlému trestanci, který se po zmizení v rudém přílivu proměnil v krvežíznivé monstrum. (JasonCZ)

oveckaoa odpad!

Na Floridě je krvavý příliv a do vody se dostaly nějaké sračky tak, že se musí pláže uzavřít. Do toho z vězení uteče vrah policajta a šerif ho postřelí on pak spadne do vody  a v něco mutuje a zabíjí lidi. Je to levné kostým vypadá jak z doby Eda Wooda (film z roku 2022 smutné) a jediné pozitiva jsou bodycount a dvě pěkné ženské (ta reportérka a ta vědkyně).  0 procent ()

JASON_X

Podaří se šerifovi a jeho synovi dopadnout uprchlého vězně, který ve floridských močálech zmutoval v pololidské monstrum a vraždí obyvatele blízkého pokojného městečka? Souvisí tahle strašlivá mutace s jevem zvaným krvavý příliv, nebo jde jen o příšernou shodu okolností? Může za to klimatická změna? Jde o varování Matky Přírody? Co na to Gréta? A která ze dvou lepých děv nakonec užene šerifova syna, špatně naklonovaného mladšího bráchu Legolase? Prudce sexy laborantka, která je ovšem tak trochu frivolní koketka, nebo též milá a hezká, ale zároveň i seriózní televizní reportérka? Nechte se překvapit. Prozradím jen, že se samozřejmě jedná o dalšího zástupce z rozsáhlé množiny filmů, které jsou tak strašlivě hloupé a špatné, až jsou vlastně roztomilé a zábavné. Některé scény už jsou skoro na hranici jakéhosi dadaistického bizáru. Ale dost možná jde o rafinovaný tvůrčí záměr, posuďte sami. Každopádně mě to určitě víc bavilo než nebavilo, takže moje hodnocení je jasné. Mmch. pro zajímavost na IMDB momentálně 5,0 z 10. ()

Arsenal83

Skutočný masaker. Skôr komédia, paródia na horor. Žiadny sa tu totiž neudeje a okrem drevených hercov, čo v takomto formáte je aj očakávané, tu máme vraždy, kde kľudne po dekapitácii nechajú taký záber, aby všetci vedeli, že je to len figurína. ()

darkrobyk

Rudý příliv, otrávená voda a zběhlý vrah, co zmutuje v toxické monstrum. Tedy monstrum vypadá jak z levnějšího béčka 80. let, syn šerifa a jeho pomocník má účes pudl z 80. let kombinovaný ještě se současným modelem pytel na odpadky a vůbec je to celé jako osmdesátkový horor, ovšem ne od Tromy. Velice hezká příroda, mohlo ji být více. Vražd dostatek - dojde i na střeva ven, uraženou hlavu či rudou fontánu z krční tepny. Jinak to celkově působí levně, ale místy neobyčejně zábavně. Nedoporučuji nikomu, hlavně ne těm, co rádi sázejí jen tak pro nic za nic odpady, jelikož je to hlavně zábava. Jo a fajn hudba. ()