Policista, který v Polsku roku 1987 vyšetřuje případy záhadných zmizení, pronikne mezi osazenstvo kláštera na odlehlém místě a odhalí tam velmi temné tajemství. (Netflix)

Zaks

Celý čas sa budovala správna ponurá atmosféra, plná hnusných detailov, cez ktoré sme spoznávali bežný život v trochu netradičnom kláštore. O pokazenom závere možno len povedať, že niekedy menej je viac. Pre lepší zážitok odporúčam film prestať pozerať v čase 01:17:00. ()

Foghorn

Příjemně atmosférická satanárna. Skvělý sounddesign, takhle realistické kašlání, dávení a žvýkání jsem už dlouho neslyšela. Velice kvituje praktické efekty, které jsou k vidění na obsahu lednice. Je tam obecně spousta vizuálně zajímavých prvků, nádherně nesmlouvavá zvuková plocha provázející poslední apokalyptické minuty filmu a to vše dohromady vydá za příjemně strávené chvíle. Moc nechápu překlad názvu filmu, Pekelná díra nedává moc smysl, Poslední večeře by smysl dávala. ()

Idear

Snad kdyby tam hráli herci, kterým bych to věřila... Jsou horory, ke kterým se ráda vracím. A pak jsou tu takové jako tento. Škoda. ()

gggggg

Poliaci to zase dodrbali. Námet bol skvelý, prvá polovica filmu taktiež ale potom to stratilo šmrnc a prehuplo sa to zlým smerom k sci-fi a to z hororom a ani s diablom nemá nič spoločné. ()

BStone

Poláci umí. Po stopách zmizelých dívek až do ponurého kláštera - sanatoria, kde skupina kněží provádí vymítání posedlých. Parádní atmosféra a pomalejší, ale nekompromisní tempo. Závěr libový. Jediné co zamrzí, je český název - to už je dost mimo. Horor je to skvělý. 75% ()

lukas.pukas.

vynikající atmosféra , sympatický herec , perfektní kamera , zajímavý dej i zvrat , par lekaček by se taky našlo , po dlouhe době horor na který jsem se vydržel dívat protože jsem se nenudil , nemužu říct že jsem se bal ale spiše je to trochu krimi obohacene o satanysticke prvky .6z7. ()

MarekTulen

No co na tohle říct.. film pro mě vůbec nebyl horrorovým, vůbec mi nesedl děj a ani prostředí ve kterém se to odehrávalo. Kromě skvělého začátku, a výborného konce, mě film nudil. Jediné co mě dost mrzí je, že na konci je extrémně dobré monstrum, fakt jedno z nejlepších monster co jsem ve filmu/seriálu viděl, a oni ho ukázali na pouhé 4 minuty, ach, tak bych si užil to monstrum kdyby tam bylo po celou dobu. Jak už jsem zmínil začátek, ten byl prostě parádní, a navnadil mě se za každou cenu dokoukat do konce, ale vesměs nuda.. :/ ()

ArdeliaLortz

Líbilo! Sice teda hlavní hrdina nebyl úplně nejbystřejší a policejní intuice u něj neexistovala... Řvala jsem na něj, naváděla ho a nic :D Strašně mě rozesmála situace po "nezdařeném" rituálu :))) A hlavní záporák je tak skvělej slizák, že jsem mu nevěřila už od začátku. Závěr filmu a vlastně i 3/3 byly podařené. A ten čertík byl přesně podle mých představ 🖤 ()

Erw1nka

Obrovské překvapení z Polska. Za mně nabízí úplně vše co horor může a má nabídnout.  Atmosféra šílená v tom nejlepším hororovém slova smyslu, občas se vám obrátí žaludek a sevře hrudník. Šokových okamžiků ne zas tak moc, ale když tak stojí za to. Pro zpestření pár vtipných momentek.  No a naprosto grandiózní konec. Nenapadá mě co víc by si milovníci tohoto žánru mohli přát. Parádní horor, který jsem určitě neviděla naposled. ()

Necromiro

Dobré...moc dobré,  a tím, že je to z Polska tak další bod navíc. Po delší době film, co mě bavil. Žádná přeplácaná americká duchařina "50 filmů v řadě na jedno brdo" s milionem digitálnich triků. V podstatě jednoduché a bez velkých dějových zvratů, ale díky tomu to není překombinované a příběh funguje. Atmosféra moc fajn...  bavil jsem se až do konce. Konec nutno brát trochu s rezervou, ale to každý horor... a mě tohle moc pobavilo. Spoilovat nebudu, ale doporučuji.... :) ()