Před vraždou

Vězeň odsouzený v cele na smrt má zálibu v řešení případu „zvenčí“ po schůzkách s klienty, kteří za ním do věznice dochází. Jednoho dne za ním přijde mladá reportérka snažící se vyřešit případ ženy zamčené ve sklepě a příběhy hned několika vzájemně cizích hlavních postav se začnou proplétat v tomto čtyřdílném seriálu, kterému rozhodně nechybí nejen detektivní vyšetřování a nečekaná překvapení, ale také notná dávka černého humoru. (TheEvilTwin)

Recenzie používateľa Peddro k tomuto seriálu (2)

Před vraždou (2022)

Nakonec se mi seriál líbil. Jen mi celkem hodně vadily prvky feminismu a také nelogické a nepochopitelné chování faráře. Zničit rodinu a vlastní život kvůli tomu, aby ochránil pedofila, to je odporný zločin. Pedofilové patří k nejodpornějším zrůdám, které na světě jsou. A farář ho chrání. Farář, který se vlastně jeví jako dobrý člověk, který měl smůlu. Dobrý člověk by Edgara okamžitě předal policii. Za mě je tedy farář záporák č. 1. Stanley Tucci je výborný. ()

Epizoda 1 (2022) (E01)

Nechci hodnotit po prvním díle, ale zatím je to feministická propaganda, kde je v roli Velkého Bratra chytrý telefon, jako nástroj  hodných přecitlivělých sněhových vloček. Další díl budu sledovat jen díky zajímavé postavě, kterou hraje Stanley Tucci. Nechápu, že ten farář chrání pedofila, to je neskutečné nereálná blbost. Farář je nejdebilnější postava v historii filmu. Chce se obětovat kvůli odporné pedofilní zrůdě, a klidně tak zničí svou rodinu. ()