Série děsivých událostí přivede nesourodou trojku (John Boyega, Jamie FoxxTeyonah Parris) na stopu hanebného vládního spiknutí. (Netflix)

Mr.HahaHihi

Díval jsem se na třikrát, ne proto že by to byla sračka ale proto že to nebyla žádná pecka a mně se nechtěli ztrácet dvě hodiny času najednou. Sem tam dá Foxx vtipnou hlášku (celkové to jeho postava nejvíc táhne a to jsem si ze začátku říkal wtf co to tu hraje), sem tam se děje něco zajímavějšího ale celkově by to chtělo nápaditější režijní ruku která by z toho vytřískala něco víc. Takhle z toho nakonec je jen průměr s retro vzhledem a mišmaš několika filmů dohromady, který není extra vtipný, není extra šílený, není extra vizuálně zajímavý, akorát je to tak nějak v pohodě. ()

webino

Úprimne nechápem niektoré hodnotenia a sám by som dal len štyri hviezdičky,ale dám jednu naviac,lebo si to tento film zaslúži a vôbec to povedomie o ňom. Prečítajte si ostatné komenty a hodnotenia s kľudom a spravte si obrázok,ale film vám bez nich dá viac. Nemám rad tú novú módu,že aj priateľka sa ma pýta keď jej poviem čo mám pre ňu za film nachystaný,,A aké to má hodnotenie?,, A chtiac nechtiac,jej poviem číslo a neklamem ako v ničom.Ale dodávam kašli na to a nakoniec sme videli toľko pod 50% filmov a sú lepšie ako 80 a vyššie. Nedajte len na komenty a hodnotenie verte mi spravte si svoje a potom sa sem vráťte a dajte buď jednému alebo druhému za pravdu😉 Prosím skúste byť samostatný❤️ A k filmu.Ja dávam svoje hodnotenie pekne po častiach najradšej a tu si to zaslúži. Teraz takto: OBSADENIE,HERCI,VÝKON:4-5 Všetkým som všetko zožral aj s navyjákom,a aj keď som mal pocit že je to klišé,či patetické tak nakoniec veruže nie.A JamieFoxx pre mňa naozaj dobrý herec keď si uvedomíte ako vie hrať čo treba a meniť sa a aká je osobnosť. Nebol moment keby som niekomu niečo neveril,alebo si povedal ha tak to je ....! VÝPRAVA:3 Ako čo iné tomu dať za iné číslo.Sme v uzavretej komunite...dalo by sa dať 2 ..1...odpad áno ale ako na škole keď si bojoval za trojku aspoň a učiteľka keď videla že si sa snažil dala ti trojku a ešte pochválila tak toto je odomňa trojka lebo viac by ste z toho nevydupali nikdy nikdo. SCÉNAR : To si dajte sami ľudia svoje hodnotenie,pre mňa ako človeka čo miluje mystery,sci-fi,post apo...ako ja nemám čo vytknúť ale neviem hodnotiť lebo mi yo v hlave ide od Mechanického pomaranča,po ,,Mooon,, až po Emila Kušturicu ...je tam všetko verte mi je to zvláštne super,a aj si nadáte ,ale zas ...noooo divné ale dobré proste trojka,,3,, KAMERA:3 Zas dobrá trojka plus...nieje to nič čo by vás posadilo do kolien ani aby váš urazilo a ani aby vás sklamalo....dobrá práca ničím nevynikavá. STRIH:4 Naozaj sa s tým pohrali a dbali na to aby malo to čo chcel režisér...a je to spravené bravúrne a verte že aj na druhykrát som čumel kde to bolo naozaj tak super spravené. HUDBA:4-5 To naozaj nejde inak,je to na hrane a niesme pri AAA trhákoch ale tu to tak hrá že wau. Nechcem sa rozkecávať...sedí to a len preto že mi sem tam nesedelo ako začalo čo malo a ako to bolo podané nepoviem že ,,5,, ZVUK:5 S HVIEZDIČKOU Naozaj sú tam také detaily že som musel pretáčať naspäť aby som veril.A rozmýšľal ako to tak dobre spravilg...no totálna topka a hotovo. A stačí Pozrite a spravte si svoj názor. Zas inokedy pri inej recenzii😉 ()

Lukango

Navzdory pozitivním recenzím od kritiků musím říct, že mě to tak dobré nepřipadalo. Kritici především zmiňovaly bizarnost, se kterou souhlasím, ale zcela nesouhlasím s tím, že všechny žánry ve filmu, které byly vystřídány byly dobré. Film v podstatě nemá identitu, se kterou by se ztotožnil. Ano, je to šílené, absurdní a bizarní, ale co se týče jednotlivých žánrů, které se ve filmu vyskytují, tak nejsou výrazné, respektive žádný žánr ve filmu nebyl něčím, čím by zaujmul. Chvílemi tu máme kriminálku - nijak zvláštní, akčňák - nijak zvláštní, sci-fi - nijak zvláštní, komedie, která je ve filmu nejvýstřednější, tak také není nějak povedená a u žádného vtipu jsem se ani nepousmál. Vše je vyprávěno bez důležitosti s odlehčením a působí, že se vlastně nic neděje. Film mimo jiné zachraňují herci, přičemž Boyega je dobrý, ale Jamie Foxx si roli opravdu užívá. Krom herců bych taky zmínil kameru, konkrétně filtr a nasvětlení, které nás krásně přenese do sedmdesátých let minulého století. Dále nám atmosféru pomáhá navodit hudba, která je dobře zvolená a filmu výrazně pomáhá. Celkově se jedná o bizarní film bez důležitosti, který má hlavní problém v žánru, protože se s žádným moc nezosobňuje. Známka: 5/10 ()

E.T.

Jako byste se rozjeli tryskem do kopce a pak vám došel benzín, auto se pomalu zastavilo a začalo couvat, nabíralo rychlost čím dál větší až projelo skládkou dole ve městě a nakonec skončilo ve sr... čističky odpadních vod. Ten film začne osvěžujícím nápadem, kterak tři lůzři odhalí podzemní laborky. Vše je karikované, ztřeštěné, ale stále tak nějak uvěřitelné a často i zábavné. Pak ale čím dál víc začne člověka štvát, že ty Tarantinovské a Cohenovské dialogy a situace jsou čím dál míň vtipné, herci čím dál utahanější  (až na Teyonah Parris) až nakonec scénář zcela opustí uvěřitelnou linku a situace jsou falešné a všechno přestane fungovat. A to jste někde v polovině filmu! Žvejkačku bez chuti musíte snášet ještě další hodinu. Ve chvíli, kdy se režisér snaží přepnout film na společenské drama,  ten sajrajt z pusy definitivně vyplivnete. Zůstane jen pachuť a matná vzpomínka, že na začátku to chutnalo fakt dobře. Selhali především producenti, kteří měli už v námětu vidět problém natož pak ve scénáři. Výprava je strašně nevyrovnaná a člověk jen žasne, kam se podělo těch 47 mil. dolarů (což je 1 mld Kč!!!). Díky za těch úvodních 15 minut, což se rovná 15 % hodnocení. ()

Petak3

:D :D :D brutalni netflixacka kokotina, je to přesně to co od toho očekáváš, co se týče Foxxe má lepší i horší filmy. ()