Cestou na nádraží bourá do Radčina auta neopatrná paní. Radka ve stresu souhlasí jen s předáním telefonních čísel. Mirek má zastupovat v režii legendárního pořadu Hvězdy tančí a dramaturg Šmarda ho prosí, aby směl jet do Prahy s ním. Radka je v šoku, protože volané číslo neexistuje. Šmarda se v pražském studiu seznamuje s Johanou, která tam k Mirkovu velkému překvapení pracuje. Radka se ze situace s bouračkou hroutí u Cyrila na zahrádce. Mirek s nelibostí vyslechne rozhovor arogantního střihače, který evidentně spí s jeho dcerou. Cestou od Cyrila Radka zjišťuje adresu podvodnice s telefonním číslem. Mirek i Radka si ten večer zvolí pomstu. Oba pak zažijí skvělé pocity úlevy, ty ale trvají jen krátkou chvíli. (Česká televize)

Pepi74

Po minulé skvělé epizodě, kde jsem doufal, že jsme se konečně odpoutali od fekálního humoru, jsme tam zpět. Ženská nabourá, dostane falešné číslo a když pachatelku najde, zdemoluje jí auto. Režisér a dramaturg si zajeli tam a zpátky do Prahy. Pokud se dá děj shrnout do dvou vět, je něco špatně. Ty dvě hvězdy dávám jen za nostalgii za minulým dílem. ()

kingik

Epizoda, ve které se do studia ranní relace Dobrého rána vůbec nedostaneme. Radka (Zuzana Zlatohlávková) čelí krizi v manželství. Souloží sice se svým manželem, ale představuje si u toho Mirka (Jan Kolařík). Manžel jí poté přizná nevěru. A následně bourá svým autem, kdy se celá havárie obejde bez protokolu, a obě účastnice karambolu souhlasí jen s výměnou telefonních čísel. Mirek mezitím odjíždí na režijní záskok do pořadu Hvězdy tančí. A ke své nelibosti zjišťuje, že zde bez jeho vědomí pracuje jeho dcera, která má navíc milostné pletky s arogantním střihačem, který se o ní před ostatními vyjadřuje pohoršujícím způsobem. Připadá mně, že se seriál už druhou epizodu po sobě hledá a nedokáže nalézt optimální komediální tah. Z pracovního záskoku se skoro vůbec nic komediálního nevytěží. Vidíme známé tváře poroty a nechybí ani Marek Eben v letmém prostřihu, ale prostě to jakkoliv po komediální stránce vázlo. Linie s Radkou je přece jen o něco zábavnější. Ta si tradičně dopřává kokain, tentokrát za volantem a jen pár metrů od policejního vozu. Následně ji v obličeji poštípají včely. A celá epizoda vrcholí nevybíravou ženskou pomstou na podvodné řidičce, na jejímž autě zanechá svůj aromatický biologický vzorek. Začíná mně vadit nevyrovnanost jednotlivých epizod. 5 epizoda byla úplně nevýrazná. Tahle je oproti té předchozí přece jen lépe komediálně vystavěná, fekální typ humoru stále sehrává zásadní roli. Jan Prušinovský by měl na poslední dvě chystaná dějství kreativně zabrat a hodit na scénu smrtící komediální koktejl nekorektní zábavnosti, která jednou provždy odrovná nepřipravené publikum veřejnoprávního kanálu, který se tak definitivně stane fekálním kanálem. Alespoň na stanovenou půlhodinu, co trvá jedna epizoda 7/10 ()

Honzíno

Za mě poprvé už občas na hraně. Most! byl taky ostrej, tam vyhrocené situace šly s dějem, posílaly ho dál a nebyly tam jen tak pro nic za nic. V Brně mi přijde vulgarita občas samoúčelová. Holt nejlépe jim to jde klukům dohromady. Jinak celkem kvalitka, měl jsem po minulém díle nejspíš vysoká očekávání (S05 OVA vs. BR top!). ()

Olík

Promarněný potenciál. Zatímco Radka a její zápletka s nabouraným autem si to valí 120 po obci, linka se Star Dance dostala nahrávku přesně do nohy, ale z metru přestřelila prázdnou bránu. Místo aby se do hry zapojil Eben, Godla, Genzer a další, tvůrci vsadili na jakési řešení rodinných problémů a to je za mne jedna velká škoda, protože prostředí „tančících hvězd“ šlo využít mnohem plodněji. ()

fabecc1222

Po minulém výborném díle bohužel opět sešup kvality. StarDance absolutně nevyužité, přitom se dala vymyslet spousta věcí a narážek, ale vesměs všechno jen tak na pozadí. Linka okolo Radky o něco lepší, ale fekální humor v záběru to posadil o několik levelů dolu. V celém díle opět nebyla ani zmínka o vysílání Dobrého rána, což je škoda, protože to zpravidla vytahuje kvalitu nahoru, a díly, které jsou o něčem jiném, než o vysílání, jsou zpravidla horší. ()

• Zastávka označená „Rájec–Jestřebí“, u které se skauti sbratřují, je ve skutečnosti v Doubravníku. (RoGo01)