StarDance aneb když hvězdy tančí

(relácia)
TV spot 3
Tanečný / Hudobný / Súťažný
Česko, 2006, 63x75 min

Réžia:

Roman Petrenko

Účinkujú:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (viac)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

TV spot 3

Billie777

Konečně jeden z mála českých pořadů, který má kvalitu a úroveň. Dívám se na něj už od první série a neumím pochopit, jak to, že hodnotím až teď. Ale začala nová řada a ta je stejně dobrá, jako ty předchozí. Skvělá moderátorská dvojice, která se krásně doplňuje a nepokouší se o žádné trapné vtipy, kvalitní porota a různorodý výběr soutěžících. Elegance každým couvem, inteligentní humor, nádherné kostýmy a krásná hudba, na tento pořad se prostě krásně dívá. Právě proto dávám tak vysoké hodnocení a docela se divím, že má tento pořad tak málo procent. Pro mě minimálně 70%. ()

IvyH

Ve srovnání se slovenskou mutací Let's dance je tento český projekt jen slabý odvar, kde se díl od dílu moderátoři jen trapně opakují, porota postrádá jakoukoli jiskru a celé show chybí hvězdnost a jakási honosná atmosféra na to, aby nevyznívala jako pořad, kde si "pár známých osobností tančí jen tak pro radost kdesi v okresním kulturáku". ()

kinderman

Včera jsem se shodou okolností díval na poslední díl 6.řady. Zatímco bezdomovci jsou vděční za to, že můžou hlásit počasí, tady se "smetánka" baví na večírku za naše poplatky, soutěžící celebrity berou slušné peníze za zvládnutí několika tanečních figur, a ještě se nad svou "elegancí" a "výrazem" dlouhé minuty vzájemně rozplývají. Nejhorší na tom je, že spousta lidí má tento odpudivý formát za měřítko vkusu veřejnoprávní televizní zábavy a výsledek je dnes mezi hlavními zprávami. Starověký Řím těsně před svým pádem. ()

KASUGI

Vykašlete se na tenhle typ soutěží. V česku toto nemá smysl! Slavíka vyhraje vždycky Gott i kdyby byl v kómatu, Talent vyhrála ze soucitu malá holka, do první pětice nejlepší zombie masky v prvním Zombiewalku se dostala ubohá maska mnicha, protože slíbil striptýz a třetí místo Stardance získal tydýt z reklamy, protože je to "ten tydýt z reklamy", byť jeho taneční kreace připomínala dřevěnou loutku. Ani se nedivím Taclíkovi, že po vyřazení ani nečekal na společné foto a nasraně se vytratil. ()

Borat

Pro milovníky tance určitě skvělý sobotní program, který ocení hlavně ženy. Nejzábanější je koukat na kopyta typu Bosák nebo Záruba. Za celkem vtipnou náladu může děkovat Stardance hlavně Marku Ebenovi, který trefnými narážkami a ftípky zaručuje aspoň nějakou zábavu. Sice nejsem úplným fanouškem těchto tanečních souteží, ale chápu, že to někoho může bavit. Plusy+: Marek Eben Mínusy-: Hodnocení:|30%| ()

Galéria (2 343)

• Gabriela Koukalová prohlásila, že dlouho váhala, jestli má nabídku příjmout. Nakonec se rozhodla pro účinkování v pořadu i proto, že se díky tréninkům udrží v kondici. (Duoscop)
  • Natáčení pořadu probíhalo v barrandovských studiích, protože studia České televize na Kavčích horách neodpovídala rozměrům nárokovaným vlastníkem licence, kterým byla BBC. (JoranProvenzano)

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

24.04.2017

Produkční dům Davida Ondříčka Lucky Man Films má za sebou práci na celovečerních trhácích, jako jsou Samotáři, Jedna ruka netleská nebo Anthropoid. Novinkou v už tak pestrém portfoliu je seriál… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj