Rosnička Andrea probudí v moderátorce Radce nevoli, když komentuje dobu, kterou tráví maskérky jejím líčením. Napjatou atmosféru se snaží urovnat Radčin kolega Cyril, který věří, že všichni na pracovišti mohou být kamarádi. Jenže dámské rozbroje nejsou jedinou nepříjemností. Vedení tlačí kvůli klesající sledovanosti, což se Radka i Cyril snaží vyřešit každý po svém. Když dvě minuty před začátkem vysílání Andrea zjistí, že nemá ovladač na posunování obrázků o počasí, a produkční Alžběta nemůže najít prvního ranního hosta, mohlo by se zdát, že v plánovaném čase pořad nemůže nikdy začít. Opak je ale pravda, jen se zkrátka začne jinak, než se původně mělo. (Česká televize)

Big Bear

Po včera viděné dvojce a četbě komentářů k jedničce jsem se rozhodl, že seroš nezatratím a úvodní díl ještě vyzkouším. A možná můj přístup nebyl až tak marný. Jednička je totiž opravdu výrazně lepší než druhý díl. Zatímco jiní hodnotí dvojku jako kvalitativní pokles vysoko nasazené laťky jedničkou, já mohu konstatovat, že po dost otřesné dvojce jsem se u prvního dílu občas i pousmál. Ovšem aby to byla komedie u které se člověk bude válet smíchy, to se bohužel zřejmě nedočkáme. Mám takovou zkušenost, že kde chybí nápady a inteligentní humor, je to o prdění, krkání a hovnech. Částečně to může i fungovat, protože i jak teď sleduji co se děje kolem voleb, části našeho vystrašeného národa, že má v žilách 5G čipy a bude mobilizace včetně žen do 70 let to bohužel k pobavení stačí.  Mně ne. Dávám za dva klouzky. * * ()

Sfaxia

Že moderátoři Dobrého rána jsou vesměs chudáci, kteří dávají důraz na to, jak vypadají, než na to aby se nejevili jako debilové, je celkem jasné. To ví každý, kdo si pořad párkrát pustil. Člověk se aspoň zasměje, když rosnička mluví o vaření a říká "káááápary" nebo další oznamuje divákům, že d’Artagnana hrál kdysi Gérard Marais a nikdo jí neopraví, protože zbývající spolupracovníci jsou podobně vymaštění jako ona. Tihle lidi si zasloužili mít seriál o sobě a své práci.:D ()

Bebacek

Jakkoliv nemám problém s nekorektním humorem, ten, který je přítomný v novém seriálu Jana Prušinovského, je hodně za hranou. Překvapuje mě, že Česká televize v době krize a škrtů dovolila mířit do svých vlastních řad a devalvovat práci lidí, kteří každý den připravují ranní talk show. Nepochybně se dotýká realistických aspektů (podivínští hosté, stávkující maskérky), nicméně fatálně opomíjí zásadní roli scenáristů a dramaturgů pořadu, které, jako by ve světě veskrze trapných skečů pod vedením Jana Prušinovského neexistovali. ()

TomasRichtr

Tyjo, kdo by to byl řekl, že Prušinovský je schopný natočit tak nevtipný cringefest. Kolem seriálu byl takový hype, že od toho člověk očekával minimálně další Most, a pak dostane tohle hovno v kabelce. Herecký výkony v hlavních rolích (kromě Kolaříka) naprosto příšerný. Tak papundeklový herectví člověk nevidí ani v Ulici. Jen nevím, jestli to je špatným režijním vedením nebo ti herci jsou fakt tak marní. (Naopak Hauser, Hochman nebo Vaculík jsou ve vedlejších rolích fajn.) Přitom tak skvělý námět to je, ale příběh je úplně o hovně (doslova), usmál jsem se u toho možná jednou, protože humor o nahých chlapech, prcání a exkrementech je podle mě dávno passé. Ale i to by se dalo zvládnout, kdyby ty humory byly dobře vystavěné. To ale bohužel nejsou. Nejhorší věc Prušinovského od dob Františka děvkaře. Další šanci tomu už nejpíš nedám. ()

Germanicvs

Parodie veřejnoprávní instituce na druhou. Z těch koláčů sledovanosti, které začínají deformovat diváka ČT do formy věčného opakování opakovaného až mrazí. Pan generální Dvořák se jistě usmívá nad prezentací vlastní neschopnosti, která z většiny diváků jeho veřejnoprávního impéria činí primitivy bez vkusu a vlastního názoru. Skanzen socialistické kultury, kde dostávají prostor jen oblíbenci a ti, co splní těžká kritéria suchopárné vyváženosti. Amen. ()

• Muž, o kterém vypráví v zákulisí houbař během chvilky, kdy mu Pavlica krade slivovici, skutečně existoval – jmenoval se Václav Hálek, byl nadšeným houbařem a na houby skládal symfonie. (honajz)