Flynne Fisher žijící na malém městě, bez velkých vyhlídek, je geniální hráčkou moderních videoher. Vykonává nudnou práci, aby uživila svého bratra veterána a nemocnou matku. Když ji bratr požádá o pomoc při hraní nové hry, takzvané simulace, stane se Flynne svědkem něčeho, co vidět neměla, což její rodinu přivede do reálného nebezpečí. (Prime Video)

universal

Pokud je u filmu dobrej vizuál má to u mě bod navíc. A pokud je k tomu ještě zajímavý příběh, tak to je většinou překvapení. Zatím dva díly splňují naprosto vše, uvidíme co dál. 10/10  Paráda! ()

Ronkar

Přišel jsem k tomu jako slepej k houslím a... super! Nejprve mě praštilo do očí jméno William Gibson. A i když není legedární autor zárukou kvalitní adaptace, zdá se, že tady se to daří. Sympatické obsazení (Chloe Grace Mortez je hodně fajn volba), zajímavá atmosféra, příjemný sci-fi hračičky a především... žádná dětská pitomina, ale spíš thrillerovej a mysteriozní styl ala Westworld nebo Matrix. Už v první episodě se objevilo několik zajímavých otazníků a kyberpunkovej témat. Navíc je velmi dobré i tempo a zvraty. Zaujal mě obsah i řemeslná forma. Otvíráku dávám plnou palbu a modlím se, aby to vydrželo celou sérii. Pokud ano, máme tu možná zaděláno na opravdu solidní sci-fi seriál. (Btw, doporuču jít do toho naslepo a nekoukat ani na trailery). ()

Dusty56

Sympatické postavy (hlavně Flynne) a zajímavý děj. Pilot určitě přesvědčil k dalším částím. Jedinou výhradu mám k scéně s okem - možná že někteří na tom ujíždí, ale já fakt ne. ()

Vampiroza

Tak to je hodně cool. Viděl jsem jen teaser a říkal jsem si "popu to vypadá mega" a taky je. Obsazení je fakt super a celý koncept taky. Vizuál je díky bohu nepřeplácaný Future sci-fi a příběh se pěkně představuje. Tohle jestli si udrží kvalitu pilotu i nadále tak to bude velký 👏🏻👏🏻👏🏻 ()

ANALYZATOR

Ten pocit, když tři běloši utečou před černochem bez noh a jen jednou rukou... Vypadá to skvěle, ale vyprávění je zatím na mě moc roztahaný. Tak snad se to víc rozjede. ()

lineker

Chloë prostě žeru a ona byla hlavní vábnička na tenhle ne příliš promovaný seroš. Neznám předlohu a vlastně ani tyto avataří příběhy dvakrát nevyhledávám. Takže spíš půjdu po té dramatické lince, než po akci v tom "druhém" světě. Zdá se však, že za chvíli již bude jedno kde je kde. Uvidíme. ()