Rituál

• Belgicko Ritueel
všetky plagáty

Kiki je policejní potápěčka, která se specializuje na vyprošťování mrtvých těl a tvrdě pracuje na tom, aby si získala respekt mužů, které vede. V jednu chvíli najde useknutou ruku a případ ji donutí čelit své minulosti. (HBO Max)

*CARNIFEX*

Potomkov kolonizátorov novodobého otroctva dobieha dávna minulosť a mne je to tak neskutočne ľúto, ako všetky Borisove ludry, dennodenne vyplakávajúce v Novom Čase. ()

Johnny.ARN

Dobrý úvod a dobrý námet, prevedenie ale pokulháva. Strašne to chcelo byť iné, ale bolo to len nepriehľadné, dlhé a nudné. Koho zaujímajú problémy Konga? 1 z 5 ()

kenkaku

Proč se dva důchodci pustí do hloubkového potápění? Proč se většinu času v Belgickém filmu řeší trabličky Konga? Proč je to tak nudné? Proč to trvá 2 hodiny? Proč se na tohle vůbec dívat… ()

lubosco

Také slabšie 3 hviezdy, ešteže tam bol ten záver. Kriminálka z Belgicka, v ktorej sa rieši problém novodobého (aj pôvodného) otrokárstva v Kongu plus je tam kvapka mysteriózna. Vcelku nie moc sympatické postavy a ich nelogické počiny, ale dalo sa to pozerať. ()

1308boddah

Velmi příjemné překvapení pro někoho, kdo si myslel, že si pouští jiný film. Hlavní představitelka hraje skvěle, vedlejší postavy též. Od pointy by člověk čekal víc, ale proč ne. ()