LachtanShows

Já si postupem času na tomhle seriálu zamiloval i ta největší klišé, co prostě musí tenhle typ obsahovat - někdo přijde z nákupu, zákonitě má v tašce pórek. Někdo je na chalupě, zákonitě seká dříví. Nějaký mladý člověk dělá něco nekalého, zákonitě kolem musí projít důchodce, co si postěžuje na staré dobré časy. Jestli mi bude něco víc chybět než celá sebranka tohodle seroše, jsou to právě tyto úsměvné situace. Druhou sezónu uvítám. ()

brecht98

Že by 2. série? Po té první by si to rozhodně druhou zasloužilo. Některé linky byly ukončeny, nicméně posledních pár scén rozjelo zápletky, na kterých by se dala 2. série postavit (nechání si dítěte a především jak by mohl vztah Kristýny a Adama ovlivnit vztah Adamovy matky a Kristýnina otce, popř. naopak). 9,5/10 ()

Dawe2

Konec byl tak sluníčkový, až to bylo skoro moc ... Herecky vynikající, Kocek, Omastová, Korbelová, Švandová i další, fakt super. 90% zaokrouhlím nahoru. Pochválím i slušnou hudbu, škoda že ji Voyo příliš komprimuje či používá aac, je to slyšet. Děkuji, celý seriál rozhodně stojí za shlédnutí. Úplný konec naznačuje, že i tvůrci mu věřili a plánovali snad i pokračování. No, uvidíme. Budu doufat, že současný snad úspěch zajistí úctyhodné financování pokračování a kvalitní zpracování. Ještě je kam se posunout, jednotlivé díly měli dost kolísavou kvalitu, především ve scénáři. ()