Prokletí městečka Bridge Hollow

• USA The Curse of Bridge Hollow

Tohle město na halloweenské výzdobě opravdu nešetří. Když ji ale oživí zlý duch, musí proti němu táta, který svátek mrtvých nesnáší, spojit síly s dospívající dcerou. (Netflix)

Destoroyah

Zas a znova tu máme detskú fantasy sračku ktorá je ako vždy od Netflixu. Dokola to isté. Žiaden nový nápad, proste nič nové. Koho baví sa pozerať vždy na ten istý dej filmu. Trápna herečka Priah Ferguson z tohto filmu robí ešte väčšiu sračku ako v skutočnosti je. Celý film je strašne náhodný a všade vidím iba klišé. Tajomná truhla v podkroví. Vážne? To si už fakt nemohli nájsť niečo originálne? Červený oheň ktorý oživí gumeného netopiera? Kďe tento nápad zobrali? Alebo si ho rovno z prdele vytiahli? Nudné, trápne a ešte to má priradený žáner horor. Tak toto ma fakt zabilo. Pozerať sa na to je horor ktorý nikdy nekončí. HODNOTENIE: 4/10 ()

Little_Sawy

Když už ten nějaký HalloFén byl, tak jsem si musela pustiť něco u čeho bych se posrala strachy .. tak jsem našla Nějaký prokletí městečka Bridge Hollow, jenomže když mělo přijít to strašení tak to přišlo a já se posrala smíchy..Malcolm, byl asi jedinej který udržoval humor, takže jsem díky němu dokázala dokoukat tuhle bubu sračku. Za ňěj dávam 3 hvězdy, protože mu tyhle šaškárni a bavění fanoušků jede dokonale. Dokonce dávam plus i za souseda Walking Dead, který své šerifování se zombie dekoracemi bral vskutku vážně, dokonce až přehnaně vážně. ()

Milo384

Normální nenáročná rodinná komedie. Dobré kostýmy. Není to úplně tupé, takže se člověk nenudí. Srovnatelné s filmem Husí kůže (2015). 2-3* ()

dragon'88

Mily vtipne-strasidelny rodinny film.  Nastastie sa to netvari prilis vazne, takze je to vcelku svieze, dlho nevaha s rozjazdom a kvalita ozaj nie je televizna. 3.5* ()

tein

Halloweenská jednohubka. Pro našince asi hůř stravitelná než jinde ve světě, kde prostě Halloween má své, často až přihlouplé, kouzlo. Atmosféru to má skvělou, vtipy ucházející, zápletku kýčovitou stejně jako jsou ty Halloweenské dekorace. Takže skoro vše co má takováto tématická rodinná komedie mít. Škoda jen těch opravdu otravných a nepříjemných děcek. ()

caesarous

Tuhle kategorie filmů mám rád, ovšem musím říct, že tady úplně spokojený nejsem. Film je ujetý až moc, sem tam tu je něco vtipného, ale jde spíš o takový průměr, prostě blbinka, na kterou se člověk jednou podívá, ale znovu si to už pouštět určitě nebudu. ()

Nový animovaný Bugs Bunny je na cestě

Nový animovaný Bugs Bunny je na cestě

04.05.2023

Oceněný scénárista a reklamní režisér Robert Rugan v nedávném podcastu prozradil, že byl najat společností Warner Bros. Pictures, aby napsal nový hraný a animovaný hybridní film o nejslavnější… (viac)