V této americké komedii se podíváme na svrženou královnu nóbl soukromé školy Dreu (Camila Mendes), která uzavře tajnou dohodu s nevýraznou novou studentkou Eleanorou (Maya Hawke). Obě dvě se postaví všeobecnému výsměchu a šikaně a my se staneme svědky společné pomsty vykonané na jejich tyranech. (Trajektt)

VeronicaLake

Za mňa meh. Na to, aby sa to chytalo na Mean Girls je to málo vtipné. Síce tu máme SMG ale na to, aby to šokovalo ako Cruel Intentions je to málo zvrátené. A na to, aby ste si zajtra vôbec spomenuli, že ste Do Revenge videli tam chýba aspoň jedna signature scéna, ktorú sme už aspoň tisíc krát nevideli niekde inde. Alebo ak aj áno, tak pre tento krát bola spracovaná iným, výnimočným spôsobom. Nič z toho Do revenge nemá. Má len priehrštie sexy kočiek. A to na dobrý film nestačí, bohužiaľ ani na priemerný. ()

MilanM76 odpad!

Myslel som si, že to bude ľahká komédia na ktorej sa môžem aspoň trochu zasmiať a odreagovať. ALE film bez logiky, plný vulgarizmov, propagácie gender ideológie a zvrátených hôdnôt. Vyslovene neodporúčam pozerať. ()

CheryLka

Lepší netflixovská komedie skvěle ušitá pro netflixovské herce jako Camila Mendes, Austin Abrams či Maya Hawke... Milá oddechovka pro deštivé dny, možná trocha a zbytečně natažená, ale jinak ok. A ano, nostalgie u scény, kde Gabbi ukazuje Eleanor školu a představuje různé skupinky studentů - jako v mám oblíbeném Deset důvodů, proč tě nenávidím, fňuk fňuk. Přesně jak se píše, kultovka z toho asi nebude, ale proč hledat v současných komediích srbská sociální dramata či hodnoty 90.tkových komedií.... takže klídek a nebát se novinek. ()

Korpy22

Nečekal jsem nic a tím pádem jsem mohl být je příjemně překvapen. A to de stalo. Film ze začátku vypadá jako jedna další trapnodrama komedie ze střední, ale nakonec se z toho vyklube docela slušný “plot twist” Dvě hlavní hrdinky jsou silné postavy, u který se jedna o skvělí herecký a tím tento film zachránili. Jak už jsem naznačil scénář není velmi nosný, ale dokáže překvapit. ()

melmoth

Nadpriemerná netflixovina ako i nadpriemerná vzťahová komédia – také je Do Revenge. Nečakane chytľavá, suverénne svieža, často humorná a dokonca aj sympatická záležitosť, aká si vašu pozornosť bezpochyby zaslúži. Ak nie ste puritánsky sledujúci, ktorý odmieta čokoľvek zahrňujúce školský život a pubertiakov, 120 minút strávených v prítomnosti tunajších pomstychtivcov bude stáť za to. Viac tu ()

poppy75

mam taku uchylku-sledovanie tinedzerskych filmov z internatov,alebo vsetky verzie protivnych bab...takze mozem celkom odborne (:-D) zhodnotit,ze tento film patri k tomu lepsiemu,obzvlast tou poslednou tretinou,ked som ten zvrat necakala ani ja....mame tu hviezdu skoly,outsiderku,namysleneho prachateho chalana,spolky,intrigy,zury stredoskolakov,ake si vacsina dospelakov nemoze dovolit,trapne dialogy,angazovanost...najvacsie plus vidim prave v tom odhaleni v poslednej tretine a v krasnej camile mendes...kedze som mala aj inu uchylku-sledovanie latinskoamerickych telenoviel-tak som cumela ako puk...camila mendes je mladsia dokonala kopia velkej venezuelskej hviezdy norkys batista-chvilami som neverila tej podobe /az na prsia,samozrejme :-D /....jedine co ma iritovalo bol vyber maye hawk...do tvare zaujimava,mamu nezaprie-ale jej skolioticke drzanie a celkovo tarbava chodza boli absolutne proti moznosti,ze by si ju najvacsi playboy skoly vobec vsimol...a ten vyber jej oblecenia-preboha! vsetci okolo nej chodili moderne ohaknuti a jej dala kostymerka precudesne kvetinkove nevkusne hadry a bizu,takze vyzerala ako hippisacka fetacka co nakupuje v armade spasy...a to sme mali uverit,ze toto jej ostatne baby obdivovali?!?...ani vyber hlavnych chlapcenskych hrdinov nebol po vizualnej stranke uplne terno,dalo by sa to aj lepsie...potesila sarah michelle gellar ako riaditelka-ako by mohol byt tinedzersky film,s odkazom na 90te roky bez nej?!?...a sophie turner by si zasluzila trochu vacsi priestor...takze v skratke:je tam vsetko co ste uz videli v takychto filmoch,je to istota...ale uvedomujem si,ze toto bolo mozne naozaj len v tych 90tych rokoch..pomsta na druhu sa len drobnostami adaptovala na sucasnu dobu...ale neverim,ze toto dnesni tinedzeri beru ako to "svoje".... ()