Na Pálavu přijíždí partička kamarádů, kteří se tu každých pět let schází, aby zavzpomínali na studentské časy. Letos je setkání jiné. Na počest jednoho z nich, který zemřel, chtějí zasadit slivoň. Nejde o žádnou tryznu. Štístko, jak se mu přezdívalo, by o žádnou nestál. Rozhodnou se užít si se “Štístkem” – sazenicí slivoně poslední večírek, než ji zasadí. Avšak víno, pálenka a Pálava s nimi udělá své a tak se tento záměr promění v nezapomenutelné dobrodružství. (TV Prima)

tchempi odpad!

Jediný člen štábu, který si za toto „dílo“ zaslouží plat, je kameraman. Scénář očividně žádný neexistoval, a protože skupina herců a neherců neovládá ani improvizaci, tak jen pronáší plané floskule. Dá se to přežít jen s vypnutým zvukem, pokud to necháte běžet jako spořič obrazovky. ()

Pepi74

Mě by zajímalo, jak by pojali tvůrci děj, kdyby se to neodehrávalo na Pálavě ale třebas na Ostravsku, Kladensku a podobně. Protože, když si odmyslím, neustále svítící slunce nad Pálavou, víno, pokroucenou moravštinu, tak mi zbude partička lidí co si nemají co říct, jako obvykle se ožerou a protože se jim chce z chlastu blít tak se ještě zhulijou. A jak jsem psal jinde, děj celého dílu by se dal shrnout do pěti minut průměrné epizody Bakalářů, což na počet dílů tak i vychází. ()

Sfaxia odpad!

Tak si začínám myslet, že Kolečko bez Prušinovskýho je jedna velká NULA. O těch netalentovaných chudácích kteří v tom hrají a dřevu, které je režíruje, raději pomlčím. Zoufalci. ()

JB001 odpad!

Okoštoval jsem a nedopil resp nedokoukal. Pozitivní na tom je to, že se budu moci v pohodě dívat ve 20:00 na Tiki-Taka ()

Noah07 odpad!

Dal jsem pět minut. Víc se nedalo. Je to opravdu velké logo renaultu. (Tímto se omlouvám francouzské automobilce, že jsem použil jejich logo k hodnocení seriálu.) ()

Nessak

Seriály Slunečná a Zoo nejsou pro mě - to jsem pochopil. Ale Vinaře I a II miluju. Petr Kolečko byla téměř jistota, že to bude mít hlavu, patku a hlavně humor. Nemá to hlavu, patu a vůbec ne humor. Je to nuda s pár hezkými záběry. Děrgel je protivný a scénář se z něj snaží udělat lepšího. Marně. Nesvačilová - je krásná, má nakřáplý sexy hlas a ... to je všechno. Matonoha, Polívka... jednoduše proč. Stále dokola zmiňovaný mrtvý štístko mě už jen a jen sral. Celkově, nikam se to neposouvalo, nevyvíjelo, banalitám (vrácení kozy) byl věnován dlouhý čas. Prostě zbytečný vlastně odpad, který ale nedávám, protože stále existuje tvorba planetárního multimoderátora Jaroslava... ()

klariz

Kolečko by měl tvořit jen s Prušinovkým, jinak je to mdlé dílo a nebo v tomto případě je to dokonce katastrofální NUDA. ()

Sa.sa

Nevím co zase všichni mají a takové nenávisti po prvních dílech.. 😢 Ale co tady už je to bohužel pravidlem... 😎 Mě se to líbilo, prostě pohodový seriál na konec léta, navíc z krásného prostředí Moravy... ()

Inspa odpad!

Další z nekonečné řady dementních příběhů o moravských vinařích, kde všichni mluví jak hotentoti. První díl jsem s vydatným přeskakováním dokončil a pokračovat s touto sračkou nehodlám. ()

Peabody odpad!

Pražáci na Moravu nenadávají, Honajzi, to je omyl, jasně z toho čpí brněnský komplex. Pražáci nenadávají ani na Brno, za to jim nestojí a to je právě to, co Brňáky nejvíc sere. Brňáci navíc trpí tím, že je nemá rád ani velký  kus Moravy. Kýčovité záběry krásné krajiny střídané idiotskými kecy, hereckými parodiemi. Casting je hrozivý, jen jsem si tiše povzdechl - tomu už chybí jen Matonoha a Polášek a bim ho. ()

bighead odpad!

Zasmát se dá leda u reklamy, co byla vložena do tohoto dalšího odpadu TV Prima. Jsem rád,že nejsem poměrně úspěšný herec,který musí hrát v každé sračce,pokud mu někdo nasype,to už je jak prostituce.Kolečko se asi polámalo. ()

malet odpad!

Jejda, co nás to potkalo? Možná je to moje chyba, že jsem čekala něco podobného jako Vinaře, zvlášť, když je na scéně i Hřeba, ale toto je totální šlápnutí vedle. Námět - parta Pražáků na Pálavě ztratí stromek, to přece není mimo mísu. Ale výkon a to obsazení... Děrgel trága, bohužel i Bolek Polívka je tady dost mimo, i když nahradit Postráneckého není vůbec snadné. Jednu hvězdu jsem po půl hodině změnila na palec. Utrpení, vydržet až do konce v očekávání, že se něco přece jen zvrtne a dostane to nějaký šmrnc a ono houby... Vlastně houby budou až ve druhém díle. ()

vojacek

Čekal jsem něco jako Vinaře, ale tohle byl teda totální průser. Podle názvu bych řekl, že seriál bude o Pálavě a lidech tam žijících, místo toho sledujeme Pražáky (zase!), kteří přijedou na Pálavu a všechno je pro ně jiné. WTF??! První díl totálně o hovně, humor nikde, pouze za Bolka dávám *. ()