Na Pálavu přijíždí partička kamarádů, kteří se tu každých pět let schází, aby zavzpomínali na studentské časy. Letos je setkání jiné. Na počest jednoho z nich, který zemřel, chtějí zasadit slivoň. Nejde o žádnou tryznu. Štístko, jak se mu přezdívalo, by o žádnou nestál. Rozhodnou se užít si se “Štístkem” – sazenicí slivoně poslední večírek, než ji zasadí. Avšak víno, pálenka a Pálava s nimi udělá své a tak se tento záměr promění v nezapomenutelné dobrodružství. (TV Prima)

Fever odpad!

Buď má pan scénárista velkou hypotéku, na kterou musí stůj co stůj vydělat, nebo Prima nemá dramaturgy, anebo režisér prvních dvou dílů nebyl na place ani ve střižně. Dát takovému Nic název po tak krásné krajině, to je na ránu pěstí. ()

roro2 odpad!

Pálavu jako takovou miluji ,pocházím kousek od ní.... ale tohle jsem vydržela jen  do první reklamy... za mě nekoukatelné . ()

tein odpad!

Plejada ubohych skecu a slepenec trapnych situaci, jez pusobi neuveritelne amatersky. Je az k nepochopeni, ze jsou do hlavnich roli obsazeni herci a ne nahodile vybrani amateri - kolemjdouci z ulice, protoze tady se proste o zadnem hereckem umeni opravdu mluvit neda. Neznat tyto "herce" od videni z ruznych podradnych serialu, tak opravdu neverim tomu, ze se nekdo necim takovym muze zivit. O rezii, scenaristech a zbytku filmoveho tymu radeji ani nemluve... A to jsem to opravdu hodne chtel mit rad, jelikoz Palavu miluju a i Vinari (1. serie) mi prisla docela vtipna. Tato slatanina je ale krom lokality Vinarum na tisice mil vzdalena, a to hlavne svym zoufalym nehumorem. ()

ohneta

Slabší rozjezd, ale pohoda a věřím, že se to  zlepší. Když se točili Vinaři, taky spousta lidí nadavalo a ted si je ti stejni z odstupem času chválí. Za mě zatím 3 hvězdy a rozhodne jsem se u toho nenudil. A komu se to nelíbí, a´t  si pustí třeba Výměnu manželek :D Šak neni jen jediný program v TV. ()

LinGalin odpad!

Kolečko měl viditelně jiné zájmy než režii, jeho nová rezavá slečna umí jen zdobit a nic víc. Děrgela nelze vůbec nazývat hercem, jeden výraz na vše. Proč tak kvalitní herec jako Táborský bere takové sračky? ()

koprovka69 odpad!

Vinaři, Pivaři budou i Mlíkaři nebo Hrobaři? Dialogy to je naprostá zoufalost a navíc tenhle seriál doslova uráží víno a krásnou Pálavu. Jo, a vyhřezlý střeva se léčí slámovým vínem...takovou zábavu nedávám! ()