Grindhouse: Machete

Celý film 1

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

radys.v

Jako ukázka k možnému budoucímu filmu je to brilantní. Tento ,,trailer,, na mě udělal dobrý dojem, nicméně z celkového filmu Machete jsem byl dost zklamán. Asi jsem si od toho slibolal více, než je zdrávo. ()

adamix

Je to zábavné a ako trailer s nádychom Grindhouse je to fajn, ale aký je rozdiel medzi trojminútovým trailerom a stominútovým filmom (okrem toho, že sú tam pozmenené osoby a udalosti) ? ()

pasqviL

Tohle se mi na grindhouse líbilo jako jedna z mnoha věcí možná nejvíc. Jenom bych si přál aby se RR zdravě nas*al, a tenhle snímek o vy*ebání s nesprávným mexikáncem natočil :) ()

DooFooS

Ideální délka pro akční film(eček), který by svou realizací o mnoho přišel. Příběh má spád a rozhodně tu nejsou hluchá místa, nebo nudné dialogy. ()

kubilov

Taková pecka, že si Rodriguez dal říct a film o 3 roky později natočil i s jedním z nejtvrdších chlapů na zemi, Dannym Trejem, ()

Don Maty

We fucked up wrong mexican!! Yes they fucked him up. Mám rád GrindHouse sériu a toto je vrchol celej série podľa mňa. Úžasne som sa nasmial :D...4* ()

blondboss

Celkom nadupaný trailer k filmu, ktorý nakoniec ani nevznikol. Už len z tohto dôvodu nedám viac ako dve hviezdičky, nakoľko ide o dosť zbytočný kúsok. 40 % ()

Stanmi

Jeden ze čtyř fiktivních trailerů z projektu Grindhouse o který se, stejně jako v případě Planety Teror, postaral Robert Rodriguez. Tomu stačilo obsadit do traileru Dannyho Treja a měl o zábavu postaráno, protože jestli umí někdo zahrát správně namíchnutého Mexikánce, tak je to právě Danny. A pokud se ještě jmenuje Machete, nosí stylovou vestu, za pasem má mačetu a na motorku si klidně namontuje gatling, tak je jasné, že žadný protivník nemá šanci a žadná žena mu nemůže odolat. K tomu přidejme Cheeche Marina a Jeffa Faheyho a máme tu zábavnou, akční jednohubku, která se Robertovi tak zalíbila, až z ní udělal regulérní celovečerák. ()

AlDelon

"Peckovější" trailer jsem ještě nikdy neviděl a vsadím se že neuvidím. (Co mě zaráží, že tento trailer má značně lepší dabing nežli finální snímek a vůbec vypadal pro mne o trochu líp než jaký byl pak Machete)... ()