Temná škola

• Thajsko School Tales the Series (viac)

V téhle sbírce duchařských příběhů natočených zkušenými režiséry hororů z Thajska potkáte na školních chodbách hrůzy, jaké se nedají ani popsat. (Netflix)

Alecjay

Takový thajský Stopy Hrůzy. Hororový chuťovky se zajímavými tématy a dramatičností, jakou umí jenom asiati. Bez těch předlouhých zpomalených a opakujících se záběrů bych se klidně obešel, ale jinak mi to příběhově připomínalo dětství kdy jsem před spaním četl právě Stopy Hrůzy. Takovej horor pro děcka (not great - not terrible) na oddych dobrý ()

Malamadre

První díl docela ukecaná nuda. Dvojka značně lepší, trojka též a čtyřka taky šla. Teď jsem u pátýho dílu a mám chuť to vypnout. Pátej díl je jak parodie na komedii, kterej si mohli klidně odpustit, jelikož to nezapadá pod daný žánr.. ()

helraiser

Dost slušný thajský hororový seriál, s plno slušnýma nápady, povedenou atmosférou a dostačujícímy hereckými výkony. Jasně některé díly byly lepší, některé horší, ale vyloženě špatný tu nebyl žádný. Trochu nadhodnocuji, ale mě osobně se to líbilo tedy dost, dobrá odreagovačka. Tahle thajská strašidelná exkurze po škole se prostě povedla. ()

*CARNIFEX*

Jedna vec sa Thajsku uprieť nedá. Vedia zbúchať nejeden duchársky námet na milión spôsobov. Škoda len, že málokedy tak, akoby to malo vyzerať. Neviem, čo tu kto pozeral, no Ja som videl zo 75% absolútne nezáživné poviedky, pričom z 8 tak maximálne dve spĺňali aspoň ako také kritériá. Všetky sú totiž na jedno kopyto. Majú prevažne 45 minút, pričom napriek originalite príbehov, 37 minút je podaných tak vlažne, že jediný zmysel vidieť tento seriál, je pozerať sa naň ako na dobré, 8 minútové kraťasy. ()