Extraktori

• Česko Extraktoři (viac)
Česko, 2023, 6 h (Minutáž: 60 min)

Pavla Gajdošíková, Jakub Štáfek, Jan Révai, Ján Koleník, Jitka Schneiderová, Sofie Anna Švehlíková, Gabriela Heclová, Michaela Petřeková, Jiří Štrébl (viac)

Čerstvě vytvořený tým české zpravodajské služby má za úkol pomáhat Čechům, kteří se v zahraničí ocitli v nouzi. Potřebují k tomu nejen špičkový výcvik a fyzickou kondici, ale i jazykové znalosti, kulturní a politický přehled, bystrý úsudek, schopnost rychle se rozhodovat. (Voyo)

Recenzie používateľa Dawe2 k tomuto seriálu (5)

Únos (2023) (E01)

Do těchto zemí je lepší prostě necestovat. Wow efekt se ale konal. Profesionální práce! Na české poměry je to skvost. ()

Tým (2023) (E02)

90%. Já za tím pořád vidím hodně profesionální práce. Mušky by se našly, ale prozatím jim je odpustím. ()

Bouře (2023) (E04)

Trochu slabší, trochu naivní. Půl vola, půl višně, ale 90% si to ještě zaslouží. ()

Dohoda (2023) (E05)

Pár výhrad bych našel. Především tady již zmíněná scéna s auty, to byla parodie. Pak naprosto šílená kamera v jednom krátkém záběru při běhu, to byl zbytečný amatérismus. Ale zbytek vynikající. Kamera, vizuál, střih, zvuk, herci a příběh, všechno to fungovalo. Takže s přimhouřeným okem je to za plný počet, 90%. ()

Svoboda (2023) (E06)

Bohužel to dopadlo dle mého předpokladu. Ale nelze jinak než plný počet, celá tahle série je vynikající, opravdu se to moc povedlo, děkuji. ()